Hoop dat 't heel vlug beter zal wezen!



Moderator: Lizzy
Lupa schreef: nou ine! het is eindelijk gebeurd, nu even revalideren en daarna zal joop weer lekker rennen!Joop heeft al geplast en gepoept en is goed wakker nu.
Hoe gaat het nu met hem? is die en beetje weer bij?
Ine schreef:dan heeft ie pijn... dat had Bas ook en ik heb Bas toen gewoon zijn pijnstillers gegeven. Die ene keer "te vroeg" is echt niet zo'n ramp.
Joop heeft al geplast en gepoept en is goed wakker nu.
Alleen als hij ligt te piepen, dan weet ik me even geen raad, want wat wil hij dan? Ik kan er echt even geen hoogte van krijgen en neem maar aan, dat hij dan pijn heeft!
Morgen mag hij metacam, dus laten we hopen, dat dat gepiep dan over is!
Pfffffffffff, ik kan veel hebben, maar als ik niet weet, wat er is en wat hij wil, word ik dus echt een beetje verdrietig.![]()
Ine schreef: Dank je wel, ik zit hier gewoon even te janken, waarschijnlijk toch ook alle spanning, die er bij mij uitkomt.
Ik ben altijd heel nuchter in dit soort dingen, maar nu even niet dus!