Lola heeft vanochtend gelukkig eindelijk geplast, weliswaar op het laminaat naast het dienblad met grit, maar dat geeft niets.
De urine zag er normaal uit, niet zo donker als gisteren. Komt mogelijk ook doordat de DA haar veel vocht gegeven had.
Gisteravond heeft ze nog wat gebraakt en heb ik haar nog Primperid gegeven.
Vanochtend maakte ze een geinteresseerde indruk. Ze loopt als een dronken zeeman met haar achterpoten wijd, maar ze heeft wel de coordinatie en houdt niet de kop zo raar scheef als Cheri deed.
Misschien zou ze nu wel willen eten, maar dat mag niet want ze moeten nuchter zijn voor het onderzoek van vanmiddag.
Met Haley gaat het nog steeds prima, die heeft gisteren flink gegeten van de Carnibest, beide katten eten dat veel liever dan de Hill's AD
Leo brengt nu een urinemonster van Haley naar de DA, daar had hij om gevraagd.
Haley wilde echter neit plassen op lege kattenbakken.
Na een speurtocht in kattenspullen vond ik nog een potje Katkor korrels (niet absorberende kattenbakkorrels) en toen die in de bak zaten plaste ze meteen.
Zo met het blote oog zag die urine er prima uit, nu afwachten wat de DA er uit haalt.
Eind van de middag hebben we pas weer meer nieuws, als Leo met de katten terug komt van de Wagenrenk...