Lever
Moderator: Lizzy
- Angelique
- 5-sterren

- Berichten: 27118
- Lid geworden op: ma 08 mar 2004, 21:01
- Locatie: Provincie Groningen
Re: Lever
Ja, ongeveer net zoveel als toen je begon.*milik* schreef: Als je lever die als beloning wordt gegeven, eerst kookt en dan droogt, zit er dan nog (veel) vit. A in?
In detail: 75 gram gebakken lever bevat 8000mcg. Vit. a en een 95mcg. (met dank aan het voedingscentrum)
Laatst gewijzigd door Angelique op ma 27 jul 2009, 19:47, 1 keer totaal gewijzigd.
Re: Lever
He Marjet! Verder alles goed met Luna?Marjet schreef: Is jouw witje nou nog steeds aan het puberen? Heeft Luna helemaaal geen last van(en ik destemeer
)
Behalve die beloningen gaan er hier ook heel wat binnensmondse verwensingen doorheen
Re: Lever
Kan je long ook eerst koken en dan drogen gaat het dan een stuk sneller.*milik* schreef: Had ik natuurlijk kunnen bedenken![]()
Dan maar eens op zoek naar long want er gaan met een puber nogal wat beloningen doorheen!
-
Alba
- 5-sterren

- Berichten: 1634
- Lid geworden op: wo 29 apr 2009, 18:16
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: Lever
Is het niet zonde om het eerst te koken en dan te drogen? Ik vind het fijne van het drogen juist dat ik Alba een beloning kan geven die 'in principe' nog rauw is, al is het dan gedroogd. Waarschijnlijk is dat meer mijn idee ofzo hoor, ik weet 't niet, maar het lijkt me een beetje krom om 't eerst te koken. En ik kan me ook niet bedenken waarom het dan sneller zou drogen eigenlijk?
- Angelique
- 5-sterren

- Berichten: 27118
- Lid geworden op: ma 08 mar 2004, 21:01
- Locatie: Provincie Groningen
Re: Lever
Ik denk dat het ts 'idee was dat wellicht de vit. a kapotgekookt zou worden en ze daardoor wat scheutiger kon zijn met de leverbeloninkjes. Waarom het sneller droog zou zijn zie ik ook niet direkt logica in.Alba schreef: Is het niet zonde om het eerst te koken en dan te drogen? Ik vind het fijne van het drogen juist dat ik Alba een beloning kan geven die 'in principe' nog rauw is, al is het dan gedroogd. Waarschijnlijk is dat meer mijn idee ofzo hoor, ik weet 't niet, maar het lijkt me een beetje krom om 't eerst te koken. En ik kan me ook niet bedenken waarom het dan sneller zou drogen eigenlijk?
Re: Lever
mmm, waar ken ik dat van???*milik* schreef: Ik had inderdaad bedacht dat, als ik het eerst zou koken, er misschien minder vit. A in zou blijven zitten, maar dat was een beetje "blond"gedacht!
Enne...dat puberen kan ik mij niet meer herinneren hoor
- Angelique
- 5-sterren

- Berichten: 27118
- Lid geworden op: ma 08 mar 2004, 21:01
- Locatie: Provincie Groningen
Re: Lever
Ach, ik vind het niet BlonT gedacht hoor aangezien heel veel vitaminen wel verloren gaan bij koken/bakken. Deze dan net niet,. tja kan gebeuren. Maar beter zo dan dat je zonder na te denken bakken met verhitte lever was gaan voeren met het idee dat het geen kwaad kon.*milik* schreef: Ik had inderdaad bedacht dat, als ik het eerst zou koken, er misschien minder vit. A in zou blijven zitten, maar dat was een beetje "blond"gedacht!

