Tja, Vergeleken met die arm whoofer en Lizzy en Leo en alle anderen met zieke en inmiddels overleden honden hebben wij helemaal geen probleem ....... Ik denk heel erg aan jullie allemaal.
Dit moest ik eerst even kwijt, voordat ik met mijn prut probleempje kom.
Vandaag toch met Mufasa naar de DA gegaan. De hotspot is inmiddels behoorlijk uitgebreid. Er zitten zelfs korstjes tot 30 cm in de rondte.
De haard opzich is behoorlijk ontstoken en de pus borrelt naar boven als je op de korst drukt.
Mufasa is ook niet helemaal zich zelf. Hij slaapt veel en eet niet.
Eigenlijk wilde de DA het haar eraf hebben. Ik heb echter een show over een maand en wil het eerst zo proberen. Misschien eigenwijs !!
Mufasa heeft een AB-kuur (Cefaral) en Hydrocortiderm zalf. 120 ml: dat ga ik dus niet redden. De plek is best groot en ik moet door een giga vacht heen. Dat worden dus nog wel 2 flesjes.
Tip,Tip: Ik spuit die zalf in een (injectie)spuitje (zonder naald natuurlijk

) en kan zo de zalf lekker onder het haar aanbrengen.
Ik wist niet dat een hotspot zich zo snel zo agressief uit kon breiden. Heb ik dat even onderschat zeg !
We hebben hier nu 's avonds een prachtige schemerlamp rondlopen

Bas gaat in de bench, want die likt er het meest aan
