Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

#122984
Whoofertje ligt nog steeds knock out in d'r mandje. Soms wordt ze wel even wakker en kijkt dan best helder uit d'r oogjes.

Helaas pindakaas hebben we dus geen medicijnen ofzo mee gekregen tegen dat overgeven. En dus moeten we helaas nog toezien hoe zij 1 week lang beroerd is.... dat vind ik wel zielig hoor.....
#123021
Trouwens, even wat meer info over de WagenRenk en hoe het gegaan is vandaag (Leo staat te koken dus ik heb even tijd ;D):

Volgende week gaan ze dus een echo van de buik maken. Dat konden ze vandaag niet doen omdat de maag en darmen vol met lucht/gas zitten. Ze gaan dan dus de buik bekijken en vooral dus ook de milt.

Echt een professionele tent trouwens, de WagenRenk. We waren behoorlijk op tijd aan de beurt. De anestesiste is echt een geweldig wijf!! Echt waar, ze waren allemaal erg lief voor Whoofer, voor ons ook en echt zeer kundig. Whoofer ging ook super relaxed onder narcose. Echt, ik heb haar nog nooit zo mooi onder narcose zien gaan en ze was super wakker toen die Dr Mandigers zelf (!) haar de OK in haar Whoofmobiel uit kwam rijden! Whoofer was wel blij ons te zien, maar ze was niet in paniek.

Ze vonden de Whoofmobiel trouwens erg mooi, vooral de in en uitlaat-klep ;D. Het was echt grappig hoe Whoofer er al in zat en naar buiten werd gereden. Ahhh, jullie hadden haar koppetje moeten zien! Zo schattig! Ze heeft op de terugweg lekker in haar karretje liggen pitten, we hebben haar niet een keer op hoeven tillen, dus al met al is die Whoofmobiel echt multifunctioneel!
#123022
Gelijk patent aanvragen Liz :D ;D

Maar wat fijn dat jullie zo'n fijne kliniek gevonden hebben met zulke fijne mensen. Ik hoop echt dat ze volgende week iets vinden wat makkelijk op te lossen is.
De kaarsjes staan hier nog steeds en de duimen draaien op volle toeren!
:-* Eva
#123038
Hoi Lizz,

Tja, we hadden het al over "killing" gehad en het wordt nog een graadje opgeschroeft zo, met nog een week erbij...
In iedergeval top dat die kliniek zo goed bevallen is!

Héél véél energie alweer gewenst!
 Terug naar “Vragen en Problemen over gezondheid”

Barfplaats wordt gesponsord door