Pas nieuw hier en al meteen een vraag die me bezig houdt.
Ik zie dat iedereen afweegt hoeveel een kat per dag mag eten.
Wij hebben tien poezels, die voorheen brokken gewend waren die er dag en nacht stonden.
Nu zijn we sinds een maand over op Carnibest. Ik geef 's ochtends en 's avonds Carnibest (samen 1,5 kilo) en tussen de middag wat extras zoals kippennekken, kippenhartjes, een soepkip in stukken, konijn etc. Dit wil ik wel langzaamaan uit gaan breiden met wat spiervlees etc. Echter hier eten er maar 3-4 van, de rest houdt het bij enkel Carnibest.
Ze eten hier gezamenlijk van grote borden, ik zie het eigenlijk ook niet zitten om 10 bakjes op rij te zetten en dan te gaan scheidsrechteren

Kan ik mijn katten dus voeden naar behoefte van de kat zelf ?? Of gaat dat echt niet met vers voeren ?
Na een maand op deze manier voeden, gaat het met allemaal geweldig en ben ik harstikke blij dat ik eindelijk de stap genomen heb om brokkenloos verder te gaan.

Ik hoor graag hoe jullie daar over denken !