Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot alternatieve geneeswijzen (homeopathie, acupunctuur, bach-bloesems, etc.)

Moderator: Lizzy

#913714
Tip 1 : Valeriaan
Tip 2 : Lichaamsbeweging
Tip 3 : Gedragsterapeut

Elke hond zou dagelijks minstens een uur moeten wandelen, zeker honden met een hoog energie niveau. Lichaams beweging werkt rustgevend, ontspannend en vermindert stres. Het is ook aangeraden om eerst te wandelen, fietsen, skaten, zwemmen, lopen enz.... met je hond en dan je hond dingen aan te leren of je hond zijn angsten te laten overwinnen.

Mooi filmpje hierover:
#921842
Misschien is acupunctuur in combinatie met chinese kruiden en bachdruppels wel iets.
Ik ga met Sem naar iemand in Deventer omdat hij de urine liet lopen in zijn slaap, sem is gebeten als pup en dit zou er allemaal mee te maken hebben, ook heeft hij er moeite mee om alleen thuis te zijn.
We zijn sinds november bezig en sem is niet meer incontinent en ook veel rustiger, de acupunctuur en kruiden brengen zijn geest en lichaam weer in balans
 Terug naar “Alternatieve geneeswijzen”

Barfplaats wordt gesponsord door