Het hele verhaal niet weer opratelend, maar even een kort resume.
Gandor in nov 2005 geopereerd aan LPC en OCD.
Eind feb 2006 kwamen ze erachter dat hij tijdens de operatie in november een zware infectie had opgelopen. Bot was zwaar aangetast. Ruim een half jaar lang zware antibiotica gekregen + grote dosis pijnstillers.
Nu een jaar later (7 maart 2006 is hij voor de eerste keer gespoeld) gebruikt hij nog steeds volle dosis Previcox - de laatste week krijgt hij een kwartje minder en dat gaat redelijk.
Zouden de mensen die zelf ervaring hebben met goudacapunctuur dit laten doen bij Gandor als Gandor hun eigen hond was?
Zoja waarom en wat zou je verwachten als resultaat?
Zijn bloed was helemaal in orde, maar ik zou hem graag van de pijnstillers af zien of igg met de helft verminderd. Zodat in zware moeilijke tijden er nog wat "achter de hand is". Met wat hij nu krijgt is er eigenlijk geen speelruimte meer voor als het slechter gaat. Hoogstens wisseling "van merk".
Ik zelf sta nu ook meer open voor het "alternatieve circuit" en bovenal mijn vriend ook. Gandor is nu ook weer in vorm om "iets nieuws te proberen." Nahja jullie snappen het wel.
Alvast weer bedankt voor de reacties mbt dit veelbesproken onderwerp.
Oeps.....Lizzy, verplaats aub even naar alternatieve geneeswijzes
