Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot de gezondheid. Raadpleeg uw dierenarts bij twijfel of urgente zaken.

Moderator: Lizzy

Door Cathy
#709906
Winny ( 10 jaar )van mij heeft in het verleden een chronische maag darmontsteking gehad , ben daarvoor naar de Kortenord geweest , en het is met medicatie weer goed gekomen , al hoewel haar darmen altijd gevoelig zijn gebleven .

Nu krijgt ze vanaf Zondag Carnibest ( met heet water ) , de eerste dagen was aan ontlasting goed , maar op Woensdag morgen was het eerste beetje goed en de rest wat meer prut , de rest van de dag was het weer oke .

Moet ik even afwachten hoe dat verder gaat ? of moet ik haar probiotica geven ? en dan welke want er staan verschillende heb ik gelezen .

Gr Jet
Laatst gewijzigd door Cathy op do 15 feb 2007, 16:40, 1 keer totaal gewijzigd.
Door Lizzy
#709914
Ik zou zeker probiotica geven. Je kunt verschillende geven. Ik vind zelf die van Akropharma goed. Hier zie je een link naar een test van probiotica door de Consumentenbond: http://www.barfplaats.nl/forum/index.ph ... 820.0.html

Maar verder kun je dit gerust even afwachten hoor. Overigens heerst er ook een diarree-virus. Het kan zijn dat je hond dat heeft opgelopen. Hoewel ik eerder denk dat dit van de voer-verandering is en dat heeft gewoon even z'n tijd nodig.
Door Lizzy
#709920
Cathy schreef: Thanks voor het antwoord !

Graag nog advies hoelang te geven ?

Gr Jet
De probiotica? Die kun je voorlopig blijven geven hoor. Ik zou in ieder geval een weekje of 3 a 5 geven. Is de ontlasting een beetje dun of waterdun?
Door Cathy
#709934
Lizzy schreef: De probiotica? Die kun je voorlopig blijven geven hoor. Ik zou in ieder geval een weekje of 3 a 5 geven. Is de ontlasting een beetje dun of waterdun?
Eerst is het stevig en dan is het prut , dus geen waterdun  , maar dat heeft ze alleen met de eerste ontlasting van de dag , de rest van de dag is het weer goed !

Gr Jet
Door Lizzy
#709939
Cathy schreef: Eerst is het stevig en dan is het prut , dus geen waterdun  , maar dat heeft ze alleen met de eerste ontlasting van de dag , de rest van de dag is het weer goed !

Gr Jet
OK. Ik schat in dat dat nog wel over gaat. En zolang je hond actief is en niet ziek is: zou ik me geen zorgen maken.
Door Cathy
#711209
Ben op Vrijdag met Probiotica begonnen , Zaterdag morgen was haar ontlasting wat groen  :o en wat dun ( geen water ) , een uur later was het wat meer drol , en nog wat dun , de rest van de dag redelijk , en vanmorgen was het helemaal super  8), wat kan een mens blij zijn  voor een hond die zovaak aan de prut is geweest .

Gr Jet
 Terug naar “Vragen en Problemen over gezondheid”

Barfplaats wordt gesponsord door