[quote="Ink"]
Reken even om per kilo.
90 cent of 1,20 voor 4 ons is per kilo ... ?
Nou dan weten we dus ook wat er in de andere merken zit

. Mjammie!
** De oplossing: 2,25 / 3,00 per kilo.
[/quote]
En voor het gemak reken we maar even groothandel, distributie, winstmarge enz. maar ff niet mee 8)