omdat ik net een nieuwe levering binnen heb aan vlees en alles verpakt heb. Wil ik weer een nieuw menu maken voor beide honden. Sinds kort Barf ik, hiervoor heb ik NRV geprobeerd, maar de grote hoeveelheid sv werd moeilijk gegeten. Nu is Mac sowieso vreselijk kwa eten en Bommie eet alles.
Ik wil Mac geven:
1 dag KVV paard (momenteel ook paard).
1 dag KVV wild van Bandit (aangezien ik maar weinig wild kan vinden waar gemakkelijk aan te komen is. Momenteel krijgt hij nog totaalvoer).
1 dag KVV totaalvoer vis of rauwe vis zoals; kabeljauw, zalm, sardien of haring.
1 dag vasten of kippenbouillon (Mac vast vaak al 1 dag uit zichzelf) .
3 dagen Barf
Momenteel klopt het nog niet wat ik aan KVV voer, aangezien ik nog wat in de vriezer heb liggen dat op moet. Daarna bestel ik wss KVV paard, wild en vis.
Kwa Barf heb ik het volgende liggen:
Vleesbot;
geit, lam, kip en parelhoenkarkas.
Spiervlees:
kip, rund, lam, kalkoen en geit.
Orgaan: kip, rund, lam en geit.
Dit heeft de calculator van gelukkigdier uitgerekend per week (3 dagen Barf)2% van 25 kg, Husky:
500 gram per dag
dus per week 1500 gram
vb 750 gram 50%
sv 375 gram 25%
orgaan 225 gram 15%
groentemix: 150 gram 10% (zijn tafelrestjes, ei en yoghurt. want mixen en rauwe groentes eet hij niet)
Nu heb ik ook de onderverdeling gemaakt in het orgaan:
110 gram pens (lam of geit)
50 gram lever
evt. 10 gram nier
rest aanvullen met maag en hart.
Ik hoop eind van de maand mijn diersoorten uit te kunnen breiden met konijn, eend, kangeroe en haas o.i.d. Het is nog steeds uitproberen wat Mac nu wel en niet eet...Helaas is ook mijn 2e vriezer net ontploft, waardoor ik veel minder ruimte over heb.

Voor Bommie geldt het Barfgedeelte ook kwa soorten en dagen:
JR 10 kg, mag nog een kg vanaf, maar heeft aanleg om dik te worden. krijgt 1%
Bommie krijgt op de KVV dagen CB l. of kruidenmix van CB
Verder ook 1 dag rauwe vis zoals Mac.
Dit zijn Bommies %:
100 gram per dag oftewel 300 gram per week.
vb 150 g 50%
sv 75 g 25%
org. 45 g 15%
groentemix 30 g 10%
onderverdeling orgaan:
20 g pens
10 g lever
evt 5 g nier
rest aanvullen met hart of maag.
ik hoop dat het zo een beetje klopt, maar ik hoor t graag van jullie. :-) En natuurlijk ook als jullie suggesties hebben of als ik wat vergeten ben.
