Je zou ook een andere indeling kunnen aanhouden.
Ik geef bijv op zondag alleen pens en zie dit als een complete maaltijd

Op de ander dagen bestaat de maaltijd voor de helft uit vleesbot, 3x gecombineerd met spiervlees erbij, 1x gecombineerd met wat lever plus spiervlees , en 2x gecombineerd met overige orgaan ( hart, strot, nier, etc.)
Als ik groentes erbij geef dan geef ik wat minder spiervlees.
Een eitje is een extraatje wat ik verder ook wel bij de groente doe om die wat lekkerder te maken en verder niet meetel.
Een zalmkop reken ik als vleesbot.
Dan kom ik uit op een volgend patroon:
zo : pens lam of rund
ma: kipkarkas plus spier plus groente
di : kipkarkas plus orgaan
wo : eendrug plus spier plus gr.
do : konijnkarkas plus lever plus spier
vr : zalmkop plus spier.
za : haaskarkas plus orgaan
Verder wisselen de diersoorten ook nog wel af, en is kipkarkas ook wel eens lamsribben of een parelhoen karkasje.
Spiervlees heb ik van rund, paard, haas of hert, dus ook daarvan komt niet elke soort ook elke week aan de orde, maar dat is dan voor een andere keer.
Wat ik in het begin van mijn barf-tijdperk ook vaak deed:
Ik rekende uit ( ook wegen) wat mijn honden nodig hadden in 1 week, dat deed ik in een boodschappentas en de tas ging in de vriezer. Voor 3 honden dus 3 tassen. Als op het einde van de week de tas leeg was, dan hadden ze precies genoeg gehad en in de juiste verhoudingen. Een hond die barft, hoeft niet elke dag compleet te eten, maar over langere tijd genomen wel.
Vandaag wat meer en morgen wat minder is ook geen probleem.
dat is nu juist het fijne van barfen

Misschien heb je wat aan deze tips, of aan die van een ander
Succes