We hebben vandaag weer voer gemalen en ik ben iets ruim met het vis geweest. Ei en kuiken eten ze niet, dat lusten ze niet. Een keer in de week wat laxerender voeren kan op zich wel, maar wat zou ik dan kunnen voeren? We hebben nu weer voor dik 2 maanden complete porties gemalen, dus dan zou ik daar iets aan toe moeten voegen, of een maaltijd vervangen door iets anders.
Op brok had ze het ook al, dus dat maakt niets uit. En als ik eerlijk ben, ziet Pluk er altijd mooier uit dan Otje. Otje heeft vaak een beetje plukkerige vacht (leuke woordspeling

), maar Otje haar haren zijn ook langer en haar vacht is net ietsje anders. Dus als ik puur naar de vachten kijk, is Pluk mooier en beter in conditie.
Ik denk dat ik me er dan maar niet teveel zorgen om moet maken en iets vaker moet kammen. Zelfs al stimuleer ik het daarmee, dan nog voorkom ik haarballen en interne problemen. Ik zal ook niet overdrijven.
Allemaal heel erg bedankt voor het meedenken!