Ter inspiratie

Wij kijken nu Peaky Blinders. Ik begrijp niet dat ik bij de vorige keer dat we een poging deden na 1 aflevering al af ben gehaakt

En nou ik toch begonnen ben met punten: welke serie krijgt van jou 10 punten?
Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke
hannabelgje schreef: ↑vr 18 okt 2019, 19:40 Vampire diaries en dat heef ik een 11. Lol.Die telt niet mee hannabelgje, die krijgt een oneindig cijfer
Verstuurd vanaf mijn SM-G960F met Tapatalk
Charlie Angel schreef: ↑vr 18 okt 2019, 18:41 Blacklist en the 100. Vooral die laatste.The Blacklist... Mmmm. Die vonden wij niet zo. Misschien niet lang genoeg de kans gegeven! The 100 ken ik niet. Waar gaat ie over?
Oh en Lucifer is gewoon leuk en grappig.
Lizzy schreef: Die telt niet mee hannabelgje, die krijgt een oneindig cijferLol(ik ben nu voor de 6de keer aan het kijken
maar ja, er valt natuurlijk ook wel veel te zien
![]()
).
MillyMol schreef: ↑vr 18 okt 2019, 19:27 Unbelievable - over hoe wordt omgegaan met slachtoffers van een verkrachting en hoe afhankelijk dat is van de sociale omstandigheden en de agenten die het onderzoek doen en daarin hun eigen vooroordelen meenemen. De ene jonge vrouw die slachtoffer wordt van een serieverkrachter, wordt door de omstandigheden waarin ze verkeert en haar warrige verklaringen niet geloofd. En als een van haar pleegmoeders ook nog twijfels uit wordt ze aangeklaagd voor het afleggen van een valse verklaring.Interessant! Dank je wel, ik ken het niet maar het klinkt heel goed!
Het andere slachtoffer studeert, weet een zeer gedetailleerde verklaring af te leggen en treft een uiterst competente rechercheur.
Het is een spannende detective serie en tegelijkertijd een aanklacht tegen de sociale ongelijkheid, de willekeur en vooringenomenheid van agenten en direct betrokkenen.
Een 9.