
Wat lijkt me dat toch bijzonder, als je een mensje in je buik voelt bewegen. Prachtig!
Lekker genieten.

Oh, en ze hebben zoveel leuke baby-spulletjes..... tegen de tijd dat je babytje geboren wordt, heb je vast al veel verzameld.

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke
Tibbies schreef: ↑wo 26 jan 2022, 17:54 Leuk Karin.Alleen dan
En nu elke keer als je bij de verloskundige bent geweest wat erbij shoppen
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Kaela schreef: ↑wo 16 feb 2022, 18:37 Even weer een update. Gisteren de 20 weken echo gehad, morgen daadwerkelijk 20 weken en op de helft!Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hoi kleine baby
Ons meisje is gemeten, bekeken en begluurd en helemaal goedgekeurd. We hebben nu dus alle gezondheidschecks gehad en gaan met de mooiste uitslagen mogelijk de tweede helft in. Super blij mee! Ze is nu 20 cm en 330 gram.
Ik voel haar al goed en vaak. Dat vind ik heel erg fijn, voelt zo gezellig! Mijn buik groeit al flink, de weegschaal was tot zondag stabiel op mijn normale gewicht en vanmorgen ineens een halve kilo erbij. Ben benieuwd waar dat eindigt![]()
Ik ben nog steeds heel moe. Niet meer zo vreselijk erg als een paar weken geleden, maar het houdt niet over. Gelukkig zijn ze op het werk heel begripvol en is alles goed geregeld. Ik krijg de ruimte om goed voor mezelf te zorgen en daarmee is er ook zoveel mogelijk ruimte om mijn werk te doen. Ik ben heel blij dat mijn werkgever dat inziet. Prive blijft het ook flink doseren en ik mis best veel (mensen en activiteiten), maar ik heb tegelijk ook niet al te veel moeite om dat te accepteren. Ik geniet zoveel ik kan van dit mooie proces en de rest komt wel weer.
Meneer is keihard aan het werk om de verbouwing af te krijgen. Er moet nog heel veel gebeuren, maar hij maakt mooie vorderingen.
Het wordt een gezellig meiske, want ze zwaait elke keer vrolijk naar ons![]()
Ronald schreef: ↑wo 16 feb 2022, 18:44 Fijn, die goede berichten! Goed dat je zelf aangeeft wat wel en niet gaat en ook wel heel erg prettig dat de werkgever hierin meegaat.Ja daar ben ik echt heel blij mee! Dank je :-)
En sterkte voor T...
Lizzy schreef: Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hoi kleine babyDat vind ik leuk! Voor ons is dit natuurlijk geweldig, bijzonder, lifechanging en alle superlatieven die er maar zijn. Maar ik vind het heel erg fijn en gezellig dat ik het met jullie delen kan.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik vind haar onweerstaaaaaanbaar mooi! Wat heerlijk dat ze rondom helemaal goedgekeurd is. Ohww, 20 cm, het is toch fantastisch
Wat fijn dat ze zo begripvol zijn op je werk! Ze pakt haar energie, die kleine meid, en het is fantastisch als je werkgever dat ook een beetje snapt![]()
Zo leuk , dat je dit met ons deelt