- zo 26 dec 2021, 11:55
#3437154
Lijkt mij dat er een dier de netten doorknaagt. Het zou handig zijn te weten om welk dier het gaat. Om te weten of er gevaar is voor je kippen en om te weten of vb een afrastering met grotere gaten het dier kan doorlaten (rat, muis, marter vb) waardoor het niet stukgeknaagt moet worden, of dat dat geen zin heeft (egel vb) en je beter een gaaswijdte van 1cm gebruikt (konijnengaas) , zodat ze hun mond er niet door krijgen om het door te knagen.
Ook een draadafrastering kan je op verschillende manieren verplaatsbaar maken. Ik heb vb ooit panelen gemaakt die met haak en oog in elkaar gezet werden. Maar tegenwoordig gebruik ik gewoon stevig gaas dat niet buigt en dat ik dan ofwel aan 2 zijden aan iets vast vastmaakt, ofwel in een cirkel zet, desnoods met een paaltje halverwege voor steun of tegen een boom aan.
Misschien dat je met metalen draadpaneeltjes (voor konijnen worden die veel gebruikt om rennetjes op te zetten) die je kan kopen ook al ver komt. Geen idee of ze die hoog genoeg hebben voor je kippen. Maar wel niet doorknaagbaar natuurlijk.