Hier kun je al je vragen en problemen kwijt over het zelf samenstellen voeding voor katten.

Moderators: koekje, pearlsofpassion

Door Femke
#734762
Omdat de honden nu weer fulltime barfen zat ik deze week een beetje omhoog met het kattenvoer. Spier en orgaanvlees is geen probleem voor ze, maar rmb eten ze niet. Hooguit een keer een klein hapje fijngehakte kipkarkas (alleen Stan)

Ik had de laatste rol CB voor de katten op, en nog geen tijd om nieuwe te halen.
De katten hebben daarom twee keer vis uit blik gehad, eergisteren een blikje sardientjes (1 blikje voor 2 katten) met gesneden lamshart en gisteren een blikje tonijn (1 blikje voor 2 katten) met fijngesneden runder spiervlees.

Vanmorgen zat Oliver heel veel water te drinken. Ik riep hem bij me, en toen stopte hij met drinken, maar later toen ik naar het werk ging zag ik hem weer drinken.

Kan dit komen doordat ze 2 dagen vis uit blik hebben gehad? Sardienen en tonijn uit blik zijn doorgaans toch niet gezouten ofzo?
Door Mevroi Kruim
#734831
Nou en of daar zout in zit, proef het zelf maar eens. Geen wagonladingen, maar genoeg om je kat meer te laten drinken. Ik merk het bij die van mij ook als ik een sardientje uit blik door hun eten prak. Ik doe dus meestal niet meer dan 1/2 blikje per 5 katten, door hun reguliere barf heen. Op momenten dat ze aan het mutsen zijn met hun eten om een of andere reden.
Door Femke
#734845
Kruimel schreef: Nou en of daar zout in zit, proef het zelf maar eens. Geen wagonladingen, maar genoeg om je kat meer te laten drinken. Ik merk het bij die van mij ook als ik een sardientje uit blik door hun eten prak. Ik doe dus meestal niet meer dan 1/2 blikje per 5 katten, door hun reguliere barf heen. Op momenten dat ze aan het mutsen zijn met hun eten om een of andere reden.

'k lust geen vis :puke: :puke: dus ik heb het zelf niet geproefd.
Maar goed, vanavond is er weer KVV-hap :D :D :D
Door *Robin*
#735445
Goed zo!! :D

Ik vind de vis uit blik zelf te zout, ik geef liever die uit een vriesverpakking van de super... is nog rauw ook ;) Vaak iets van kabeljauw, zalm of koolvis... Ze smullen ervan!!!
Door Mevroi Kruim
#735462
Hier vinden ze verse vis zozo ... mar vis uit blik, daar doen ze een moord voor! Dus om dingen op te leuken doe ik er een theelepeltje blikvis door. Dat beetje zout overleven ze wel.
Door Boefke
#742142
Hier precies andersom. Verse vis slobberen ze zo weg, maar vis uit blik :-X Dat blijft staan voor de hond, die moet geen verse. Eigenlijk heel praktisch ;D
 Terug naar “Vragen, problemen en discussie BARF en KVV”

Barfplaats wordt gesponsord door