koekje schreef: Ik tel voor Luna nog te weinig diersoorten. Eend, kip, konijn en vis. Dat zijn er net 4. Ik zie liever 5 en dan nog vette vis erbij. Ik weet niet wat er in de Natuurlijk zit, maar ik gok er even op dat het iets van kip is. En die diersoort heb je al.In de Tinlo natuurlijk zit rund (als 1e ingredrient) en kip. Dus dan zou ze een 5e diersoort hebben namelijk rund en in het weekend ook rund in de vorm van hart.
Op zaterdag zou ik dan CB-rund voor de kat voeren. Op zondag geef je al vette vis (zalm), dus als de Tinlo Makreel op is, zou ik op donderdag Luna ook cb-kalkoen geven. Als ze dat niet lust, kan je CB-lam voor de kat geven.
1x per week krijgt ze ook Carnibest kat natuurlijk hier zit kip en rijst in. Helaas hebben ze van Carnibest merk maar 1 soort liggen en dat is dus de Carnibest kat natuurlijk.
Carnibest kalkoen voor de kat kan ik niet krijgen wel voor de hond kan ik haar deze dan geven in plaats van de Tinlo Makreel?