Moderator: Lizzy
AnoukFrodo schreef: En daar zijn we weer. Ik ben net het topic over botten nog eens door aan het lezen en zie dat geadviseerd wordt de eerste weken zachte botten zoals kippen- en eendennekken te voeren. Dit niet alleen vanwege het leren knagen maar ook zodat de maag leert om bot te verteren. Nu heb ik Frodo wel al kwartelkarkas en kippenkarkas gegeven, hij eet dit netjes en volgens mij is zijn poep vrij van botresten. Toch wil ik voorzichtig zijn. Kan ik beter weer even terug naar de nekken en zo ja, wordt dit niet eentonig? Zijn er nog meer botten die ik zou kunnen geven zo de eerste weken?Nee hoor kwartelkarks en kipkarkas zijn beginnersbotten.
AnoukFrodo schreef: Als ik Frodo het zie eten geloof ik dat helemaal, fijn om dat nog even bevestigd te zien. Op Natural Paws zie ik vanalles waar ik plaatsvervangend al zin in krijgKonijnenkarkas kun je ook rustig voeren dat is ook zacht bot.Ik kan niet wachten tot ik andere zaken zoals konijnendelen kan gaan voeren. Hoeveel weken zou ik daarmee moeten wachten? Ik zie bijvoorbeeld ook runderstrot en zachte reeribbetjes voorbij komen. Daar voorlopig nog even mee wachten?
AnoukFrodo schreef: Als ik Frodo het zie eten geloof ik dat helemaal, fijn om dat nog even bevestigd te zien. Op Natural Paws zie ik vanalles waar ik plaatsvervangend al zin in krijgParelhoen en eend zijn ook leuk voor een beginnende barfer. Bij Natural paws hebben ze dit ook zag ik. Deze kun je net als konijn nu al gaan geven. Door de kvv is de maag al gewend aan bot en hij knaagt en verteerd goed, dus dat kan gewoon al.Ik kan niet wachten tot ik andere zaken zoals konijnendelen kan gaan voeren. Hoeveel weken zou ik daarmee moeten wachten? Ik zie bijvoorbeeld ook runderstrot en zachte reeribbetjes voorbij komen. Daar voorlopig nog even mee wachten?