Pagina 1 van 1

Kvv en wat voor beloning tussendoor

Geplaatst: vr 28 aug 2009, 12:28
door kimkok
Ik heb ook nog een vraag wat ik nu het beste als beloning bij een spelletje en tussendoortje zou kunnen geven sinds ik carnibest eend/rijst geef. Ik geeft ze nu gekookte sperzieboontjes als beloning. Sperzieboontjes at ze ook al een paar jaar toen ik ze brokken voerde. Dus dat is niet nieuw voor haar, maar ik weet niet of het goed is in combinatie met kvv? Hoe doen jullie dat?

Re: Kvv en wat voor beloning tussendoor

Geplaatst: vr 28 aug 2009, 12:38
door bloemetje
Dat kan prima hoor! Hier krijgen ze vaak gedroogde kipfilet. Dat kun je halen bij de C1000 of zelf drogen! De snacks van Pro-Line gaan er hier ook in als koek  ;D

Re: Kvv en wat voor beloning tussendoor

Geplaatst: vr 28 aug 2009, 14:08
door kimkok
Mag dat die snacks van Pro-Line? Dat zou wel fijn zijn. Heb net even op de site gekeken, maar die moet je dus bestellen via de webwinkel begrijp ik of zijn die ook te koop bij dierenwinkels of zo?

Re: Kvv en wat voor beloning tussendoor

Geplaatst: vr 28 aug 2009, 14:12
door kimkok
Ik heb de verkooppunten van Proline al gevonden. Bedankt voor de tip. Ik had ook snacks bij Carnibest besteld, lamsstaafjes en lamspensstaafjes, zijn die ook ok?

Re: Kvv en wat voor beloning tussendoor

Geplaatst: vr 28 aug 2009, 14:12
door Happy Tail
hier gaan nu stukjes lams pens mee als beloning, dan weer eens gedroogde long, lever enz.
maar ook gewoon kaas en rodi worst als het erg moeilijk is.