Pagina 1 van 1

vezels toevoegen?

Geplaatst: vr 31 mei 2013, 21:24
door Suzanne
Ik hoop dat het hier goed staat, anders graag even verplaatsen.

Voor Tristan moet ik, van de DA ;-) vezels toevoegen aan zijn eten. Hij eet (compleet) kvv (een botloze versie op dit moment, ook voorgeschreven door de DA).

Ik kan natuurlijk een pot vezels kopen en die toevoegen maar het moet vast ook met groenten kunnen.... gekookte spercieboontjes? Of moet dat dan geblanceerd zijn? Zijn er andere groenten die ik kan toevoegen.. ook daarvoor de vraag koken of blanceren? ;-)

Suzanne

Re: vezels toevoegen?

Geplaatst: vr 31 mei 2013, 21:32
door Nancy73
Waarom zegt hij dit? Het klinkt voor mij iets dat je een mens voorschrijft dus ik ben nieuwsgierig!

Re: vezels toevoegen?

Geplaatst: vr 31 mei 2013, 21:42
door Suzanne
Helaas heb ik de ervaring dat berichten die ik hier schrijf worden overgenomen naar een ander forum, dus ik wil het maar even bij de feiten houden hier.
Ik vind het nog niet eens een probleem om het HIER neer te zetten maar die info gaat zwerven en daar heb ik geen zin in.

Ik doe je wel even een pb-tje ;-)

Suzanne

Re: vezels toevoegen?

Geplaatst: za 01 jun 2013, 10:12
door keetje
Suzanne schreef: Helaas heb ik de ervaring dat berichten die ik hier schrijf worden overgenomen naar een ander forum, dus ik wil het maar even bij de feiten houden hier.
Ik vind het nog niet eens een probleem om het HIER neer te zetten maar die info gaat zwerven en daar heb ik geen zin in.

Ik doe je wel even een pb-tje ;-)

Suzanne
Over het algemeen ben ik niet zo'n doorbeppert maar ik zou het toch ook wel erg graag weten. Vezels? Ik blijf klooien met Luna en slurp alle info op die ik tegen kom over voeding, ben op het ogenblik een bodemloze put wat dat betreft..
Maar als je het niet aan me kwijt wilt, even goede vrienden hoor! :) Ik begrijp dat. Maar misschien toch een PB-tje? :D