
Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke
Kim_S schreef: ↑ma 12 aug 2024, 10:42 Jazeker! Hoog bezoekHet hoge bezoek heeft enorm genoten. Ze heeft gezoend met Bruun, hooi gevoerd aan de paardjes, gemekkerd tegen de schapen en had gewoon een prive speeltuin met de beste speelmaatjes die je bedenken kunt.![]()
frodo quin schreef: ↑di 13 aug 2024, 21:58 Maakt de foto alleen maar leuker![]()
Siberienne schreef: ↑di 13 aug 2024, 22:11 IMG_5712.jpegEn zijn fluffy staart
Met de dikke billen ..
Kaela schreef: ↑ma 12 aug 2024, 14:57 Het hoge bezoek heeft enorm genoten. Ze heeft gezoend met Bruun, hooi gevoerd aan de paardjes, gemekkerd tegen de schapen en had gewoon een prive speeltuin met de beste speelmaatjes die je bedenken kunt.Wat heerlijk! Klinkt als een hele leuke dag!
En tot besluit hebben we zo veel geweldig leuk speelgoed mee gekregen dat het hoge bezoek voorin de auto naar huis moest rijden, omdat gewoon de hele auto vol was! Echt geweldig!
Siberienne schreef: ↑di 13 aug 2024, 19:05 Wat wordt ze al grooooot ! En wat leuk zo op bezoek.
Vanwege meneer die niet alleen meer thuis wil zijn, is onze logistiek soms wat lastig en belandden we vandaag in een van de lelijkste stadjes van Noorwegen - maar met een verrassend mooi park. En leuke beelden, en een fotobommetje
IMG_5714.jpeg
Charlie Angel schreef: ↑za 17 aug 2024, 13:50 Dit ziet er al zo mooi uit zeg, ben heel benieuwd hoe het is als het klaar is. Maar komen die rekken die ik daar zie er te staan?Nee dat is het hekje wat voor bij de straat komt. Dat stond er al toen we hier kwamen wonen en we vinden het nog steeds mooi!
En clematissen is er hier eentje ook zo gek op!