Hier kunnen jullie lekker kletsen. Dit board is dus niet bedoeld voor serieuze voedings/gezondheidsvragen!

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke

Door eelke
#2897270
Mieke L. schreef: oke dat de regen geeft je wat extra tijd!
Precies, daar was ik heel gelukkig mee toen mijn dag vanmorgen begon met een hagelbui, 4 poepzakjes waarvan er 2 kapot scheurden, en 3 x een poepende hond  ::) met zon lijkt toch alles leuker!
Gebruikersavatar
Door - pien -
#2897359
-Annemarie- schreef: Wij eten maaltijdsoep, gemaakt met de restjes van de gourmet van gisteren. Er is altijd te veel.  :-[
Soep is een prima restverwerker.  ;)



Gefeliciteerd!  :flowers:
Dankjewel Annemarie!
Door Urs
#2897438
Broccoli , gekookte aardappels en suddervlees van eigen pink. En kaassaus voor Elena erbij.

Sinds we op de boerderij wonen , eten we tussen de middag warm en dat bevalt erg goed.
Door K&D
#2898692
van schrik (na Radar) vegetarisch. Polenta met courgette, tomaat, ui en mozzarella uit de oven. Verrassend lekker, iets met polenta (had ik wel in huis) maar nog nooit eerder gemaakt.
Door Martine-Tom
#2898715
-Saskia- schreef: :-X nergens trek in, dus avondeten bestond uit een stuk chocolade en een handvol drop.  :-[
Joh jij wisselt iig nog af, hier was het chips  :P
Gebruikersavatar
Door pike
#2898733
-Saskia- schreef: :-X nergens trek in, dus avondeten bestond uit een stuk chocolade en een handvol drop.  :-[
Je had dus toch wel érgens trek in  :biggrin2:

Hier waren het kippelevertjes met rode ui, koolrabisalade en peentjes.
 Terug naar “Bar-plaats”

Barfplaats wordt gesponsord door