Pagina 1 van 1

Kjen's energy

Geplaatst: ma 19 aug 2013, 12:44
door Sultan
Ik kreeg een vraag of Kjen's energie poeder goed is om te geven aan een hond die compleet KVV eet. Ik had er nog nooit van gehoord. Iemand die dit spul kent?
Op www.kjen's.nl staat ook de samenstelling. Ik weet niet goed wat ik er van moet denken.

Re: Kjen's energy

Geplaatst: ma 19 aug 2013, 12:55
door lauraV
link geeft foutmelding

Re: Kjen's energy

Geplaatst: ma 19 aug 2013, 12:58
door Sultan
Oeps, foute link.
De juiste link is: www.kjen.nl

Re: Kjen's energy

Geplaatst: ma 19 aug 2013, 20:24
door Fido
Ik ben niet tegen supplementen maar een standaard suppletie voor alle honden of alle katten enz. daar geloof ik niet in!!!

Je supplementeerd o.a nav leeftijd, voeding, beweging, gezondheidsfactoren, stressfactoren, jaargetijden enz. en dat is nooit bij elk levend wezen gelijk  ;)

Re: Kjen's energy

Geplaatst: ma 19 aug 2013, 21:25
door Sultan
Fido schreef: Ik ben niet tegen supplementen maar een standaard suppletie voor alle honden of alle katten enz. daar geloof ik niet in!!!

Je supplementeerd o.a nav leeftijd, voeding, beweging, gezondheidsfactoren, stressfactoren, jaargetijden enz. en dat is nooit bij elk levend wezen gelijk ;)
Helemaal mee eens hoor ;) Je verwoord hier precies wat ik voor gevoel had hierover!