


Moderator: Lizzy
jeanne schreef: heeft ie tijdens die wandeling niks vreemds kunnen eten ?hm, tja, maar daar word je niet sloom van , dat bedoel je toch met vrij mat?
Ik weet nog dat Freule een moord deed voor :-Xmensenpoepin de de bosjes! Dan meurde ze ook vreselijk van voor én van achter
![]()
![]()
![]()
smakelijk![]()
Jolly schreef: over walmen gesproken, jeetje ik heb nu Joevis ( jij hij komt hier ook wel eensEn waarom zou het daar niet aan liggen?) te logeren en die kan me er ook wat van hoor he, pfoe en hij krijgt ook vanaf het begin( week of 10 oud) BB dus daar ligt het niet aan. Hij is gewoon een stinkie.
sylvia schreef:waarom ik denk dat het daar niet aan ligt, omdat hij het maar 1 dag heeft gehad daarna dus niet meer
En waarom zou het daar niet aan liggen?
Misschien doet hij het op een ander merk wel niet.
Die van mij doen alleen winden op de barfdag als ze botten hebben gehad ,je wilt het niet weten wat voor luft er dan uit komt,als ze CB eten hebben ze er nooit geen last van op de rodi ook niet.