Pagina 1 van 1
Voetzooltje beschadigd
Geplaatst: ma 21 jan 2008, 08:26
door pike
Mijn man kwam gisteren terug van wandelen en Armagnac had een voetzooltje beschadigd. Het had gebloed zei hij en hij wou eerst niet meer lopen. Eerst kon ik helemaal niets vinden ??? maar uiteindelijk vond ik toch een piepklein sneetje. Heel ieniemienie. Ik heb hem voor de zekerheid in de biotex gezet. Maar nu loopt hij duidelijk gevoelig op die voet. Terwijl als je kijkt je eigenlijk niet eens kunt zien dat er iets stuk is. Zou er nou iets in kunnen zitten, of kan hij echt zo gevoelig zijn op zo'n miniscuul plekje?
Iemand enig idee hoe lang ik dit aan kan kijken?
Re: Voetzooltje beschadigd
Geplaatst: ma 21 jan 2008, 10:02
door me and my boys
een sneetje in de voetzool is echt wel pijnlijk.
Zimba heeft vorig jaar zelfs een heel stuk uit z'n voetzool gehad dat duurde zo'n 5 weken voordat het was geheeld.
2 dagen heb ik het geweekt maar toen kreeg ik hier het advies het niet meer te doen omdat het wel erg week blijft. Heb er toen wondspray opgespoten en bij het naar buiten gaan ingepakt.
Als je het niet vertrouwd ga dan even naar de da, maar het is echt wel pijnlijk hoor!
sterkte ellen
Re: Voetzooltje beschadigd
Geplaatst: ma 21 jan 2008, 10:56
door Eef+Stippels
Ik zou het goed schoonhouden en er iets van wondzalf of spray op doen en buiten een schoentje aan. Ik denk dat het vanzelf, zonder hulp van de da, wel zal genezen, wanneer je in de gaten houdt dat het er goed schoon uitziet. Wanneer het lijkt te gaan etteren of ontsteken zou ik ermee naar de da gaan.
Re: Voetzooltje beschadigd
Geplaatst: ma 21 jan 2008, 23:46
door pike
Bedankt voor de reacties!
Vanochtend na het badje biotex zag ik dat er nog een tweede sneetje bij zit ook, dus het zal idd wel erg gevoelig zijn met lopen. Het ene is dan wel piepklein maar ik weet natuurlijk niet hoe diep het is. Ik heb het vanvond ook maar weer in de biotex gedaan. Het blijft dan wel wat week, maar mocht er iets inzitten komt het er misschien nog uit. (?) Na het badje doe ik er wat Calendula op maar of dat nou ook echt in die sneetjes komt? Ik had zijn voetje voor buiten ook ingepakt, maar hij ging daarmee heel onhandig op drie poten huppelen de drol. Alsof hij weet ik wat heeft! Van een ontsteking is nog niets te zien gelukkig.
Re: Voetzooltje beschadigd
Geplaatst: di 22 jan 2008, 10:06
door Nitus
Haha, je hebt dus een dramaqueen in huis

. Calendula hoeft niet IN de wond te komen, de huid er omheen is ook goed. Beterschap met de patiënt!
Re: Voetzooltje beschadigd
Geplaatst: di 22 jan 2008, 13:26
door pike
Re: Voetzooltje beschadigd
Geplaatst: di 22 jan 2008, 15:40
door Mevroi Kruim
Achossie, arme Pike
Schoentjes misschien een idee? Als hij er een aan elke voorvoet heeft loopt hij misschien beter (of helemaal niet meer natuurlijk

)
Re: Voetzooltje beschadigd
Geplaatst: di 22 jan 2008, 16:15
door pike
Nee hoor Pike is niet zielig (alhoewel hij daar zelf vast anders over denkt

) maar Armejakkie! Alhoewel hij zich niet zielig gedraagt hoor. Die twee rennen net zo hard door al moet het op twee poten! Ik maak me zelf waarschijnlijk weer druk om een mug.

Re: Voetzooltje beschadigd
Geplaatst: di 22 jan 2008, 16:18
door Mevroi Kruim