Pagina 1 van 1

Trekzalf

Geplaatst: wo 23 mei 2007, 09:44
door Erna
Kan ik trekzalf op een teentje smeren?

Tess heeft een dik teentje, er lijkt iets in te zitten. Ik doe het al in de soda om te weken maar bedacht me dat ik nog een tube zwarte trekzalf heb liggen. Kan ik dat zonder problemen erop smeren?

Re: Trekzalf

Geplaatst: wo 23 mei 2007, 09:47
door conleeuw
volgens mij wel, ik doe het al jaren, sterker nog ik heb het spulletje zelfs op wild gebruikt (een cheetha met abcess) maar dan moet je het wel op een of ander manier een beetje afdekken (verbandje erom of zo) dan is het meest effectief, en minder troep in huis :P

Re: Trekzalf

Geplaatst: wo 23 mei 2007, 09:55
door Mevroi Kruim
Heb je wel eens groene leem geprobeerd? OK, het blijft niet zo goed kleven als trekzalf maar het werkt wel heel goed.

Re: Trekzalf

Geplaatst: wo 23 mei 2007, 10:02
door Erna
Kruimel schreef: Heb je wel eens groene leem geprobeerd? OK, het blijft niet zo goed kleven als trekzalf maar het werkt wel heel goed.
Oww dat heb ik ook in huis. Waarom denk ik nu nooit aan dat soort dingen? Straks gelijk ff proberen.