Pagina 1 van 1

Pijn aan oor door tanden wisselen??

Geplaatst: ma 30 jan 2006, 08:47
door amber13
Gistermorgen liep Jamie ineens met z'n koppie scheef, het rechter oor naar beneden en heel zielig doen, piepen, janken enz. Ik heb in z'n oortje gekeken maar deze was mooi schoon en niet rood (wel gevoelig toen ik er aan zat). De hele ochtend en het begin van de middag heeft hij liggen slapen en niet naar z'n speelgoed of naar Tara omgekeken. Vrij bijzonder voor hem. Eten wou hij trouwens wel. Rond een uur of 2 's middags begon hij weer te spelen en leek hij zich weer beter te voelen. Heel af en toen nog even z'n koppie weer scheef, maar verder niet. Vandaag lijkt het weer helemaal over en op dit moment racet hij door de kamer met een frisbee in z'n bek ;D.
Eergisteren heeft hij aan de rechterkant een hele dike kies verloren, eerst heeft hij een paar uur los gehangen, en 's avonds viel hij er pas uit, en het bloedde erg.
Zou dit er wat mee te maken kunnen hebben? En als hij weer een keer zo'n last van z'n oor krijgt, kan ik er dan nog wat aan doen?

Re:Pijn aan oor door tanden wisselen??

Geplaatst: ma 30 jan 2006, 09:14
door Ster
volgens mij kan dat heel goed ja. Ik weet van mijn zus (is dan wel geen hond) dat zij na trekken verstandkiezen ook last had van haar oren, voorhoofdholte en koorts had.

Re:Pijn aan oor door tanden wisselen??

Geplaatst: ma 30 jan 2006, 09:46
door Jolly
ja met wisselen hebben ze wel eens last van oorpijn

Re:Pijn aan oor door tanden wisselen??

Geplaatst: ma 30 jan 2006, 10:02
door Truus
Ja, ze kunnen dan echt wel pijn hebben, gelukkig is het maar tijdelijk ;).

Re:Pijn aan oor door tanden wisselen??

Geplaatst: ma 30 jan 2006, 12:32
door amber13
Kan ik Jamie eigenlijk nog iets geven of doen om de pijn wat minder te maken? Hij loopt nu nl alweer af en toe met z'n kop scheef.