Pagina 1 van 1
Miss hunter in de bocht
Geplaatst: vr 08 jul 2022, 17:59
door smulpaap
Mijn hartkleppen doen het nog
Gisteren , in losloopgebied . Ze liep los , was met een Teckel en een Stabij aan het spelen . Wij liepen een klein stukje vooruit , op een gegeven moment geen Thara meer te bekennen . Miss hunter zat in een boom , zo'n 2 ,2,5 meter hoog . En nog iets hoger in de boom zat een boommarter . En ja , je komt wel in de boom. Maar hoe kom ik weer uit die boom . Gelukkig waren er voldoende andere hondenbezitters , en iemand die dichtbij het losloop gebied woont . Die ging snel naar huis , een ladder halen . Ondertussen stonden wij met zn allen in een kring om de boom heen met onze jassen . En ik sprak haar geruststellend toe , blijf maar .
Uiteindelijk arriveerde de man met de ladder . En kon de draak gered worden . Ze heeft vandaag de hele dag geslapen
Re: Miss hunter in de bocht
Geplaatst: vr 08 jul 2022, 18:11
door CindyMayella
Re: Miss hunter in de bocht
Geplaatst: vr 08 jul 2022, 19:55
door Ronald
Wat een portret is het ook zeg
Maar wel fijn dat ze heelhuids uit de boom gekomen is. En dat de andere hondenbezitters gebleven zijn om steun en hulp te geven.
Re: Miss hunter in de bocht
Geplaatst: vr 08 jul 2022, 21:04
door doranto
Nou, aan durf ontbreekt het haar niet hoor
Gelukkig is het goed afgelopen!
Re: Miss hunter in de bocht
Geplaatst: vr 08 jul 2022, 21:57
door Charlie Angel
Ze laat je nog eens wat meemaken zeg, wat een schrik! Fijn dat de anderen zo'n goede hulp waren.
Re: Miss hunter in de bocht
Geplaatst: za 09 jul 2022, 08:27
door Kaio
Wat
Gevalletje eerst doen dan denken.
Gelukkig goed afgelopen , en kan er achteraf om gelachen worden
Maar wat een portret

Re: Miss hunter in de bocht
Geplaatst: za 09 jul 2022, 11:34
door dinky89
Och wat een actie weer
Fijn dat er iemand een trappetje haalde zodat ze eenvoudig uit de boom gehaald kon worden

Re: Miss hunter in de bocht
Geplaatst: za 09 jul 2022, 11:36
door pike
Wat een avontuur weer. Ze verloochent haar afkomst niet dat is duidelijk. Ik vind het wel een fraai verhaal.

je moet ook altijd een opblaasmatrasje mee nemen als je met de hond gaat wandelen. Of zo’n haak zoals ze vroeger in het zwembad haden

Re: Miss hunter in de bocht
Geplaatst: za 09 jul 2022, 12:53
door Tanna
Altijd gezellig met zo'n hondje!

Re: Miss hunter in de bocht
Geplaatst: za 09 jul 2022, 17:35
door smulpaap
Tja , dat hebben we ook maar weer beleefd
Volgens een andere hondenbezitter schoot er wel iets weg . Op zeer snelle wijze .
En dat moet denk ik ook wel zo zijn geweest , had de marter in de boom gezeten dan had ze er niet naar getaald . Maar ja , alles wat op snelle wijze over de grond gaat ..... dat behoor je als terriër natuurlijk te volgen
Re: Miss hunter in de bocht
Geplaatst: za 09 jul 2022, 18:36
door Kim_S
Wat een avontuur! Doe je voorzichtiger volgende keer?

Re: Miss hunter in de bocht
Geplaatst: za 09 jul 2022, 19:08
door Inge en Bono
Ik zou de hele dag mee geslapen hebben, denk ik

omg, wat een ondernemend tiepje

gelukkig bleef ze wachten op de buurtbewoner met ladder

Re: Miss hunter in de bocht
Geplaatst: za 09 jul 2022, 21:41
door smulpaap
Inge en Bono schreef: ↑za 09 jul 2022, 19:08
Ik zou de hele dag mee geslapen hebben, denk ik
omg, wat een ondernemend tiepje
gelukkig bleef ze wachten op de buurtbewoner met ladder
Ik heb die nacht ook erg slecht geslapen hoor . Werd een paar keer zwetend of gillend wakker .
Op het moment dat ze hoog in de boom was heb ik mijn rust bewaard , hopende dat ze niet in paniek zou raken en hierdoor zou vallen . Minuten duren dan uren , uiteindelijk blij dat de man met de ladder er was .
Pff die jachtdrift soms , en dat overmoedige .... 2 seconden en het is raak . We liepen zo'n 50 meter vooruit . Ze was aan het spelen , en dan denk je , ze komt zo wel weer met haar speelmaatjes . Ja , de speelmaatjes speelden verder en de tang was op jacht