Pagina 1 van 2

Wat als de hond mag kiezen? Vers vs brokjes

Geplaatst: di 05 aug 2014, 10:59
door Corine1981
Hondlief heeft een week lang brokjes gegeten op vakantie, wat ons niet echt beviel daar we vier keer zoveel poep moesten rapen op het eiland, maar Yeye at het op zich prima.
Maar thuis wilde ik snel weer over, vanmorgen was het eerste hapje weer ontdooid en dacht ik voor de lol: ik laat hondlief kiezen, en zie, vers wint het, ook van een 'superbrok' (o.rijen)

Anyway, hier het bewijs :)


Re: Wat als de hond mag kiezen? Vers vs brokjes

Geplaatst: di 05 aug 2014, 11:07
door Charlie Angel
Ik kan het filmpje niet zien. :)

Maar sowieso een hele slimme hond dus. :biggrin2:

Re: Wat als de hond mag kiezen? Vers vs brokjes

Geplaatst: di 05 aug 2014, 11:25
door Corine1981
Oeps, hij stond op privé, zou nu wel moeten lukken...

Re: Wat als de hond mag kiezen? Vers vs brokjes

Geplaatst: di 05 aug 2014, 11:54
door Charlie Angel
Yup, nu zie ik hem wel. :)

Is wel een slimme hond, recht op het vlees aflopen, maar dan daarna toch ook nog even van de brokjes snoepen. :P

Re: Wat als de hond mag kiezen? Vers vs brokjes

Geplaatst: di 05 aug 2014, 12:48
door TMG1961
Hoef ik bij Pixie niet uit te testen, die eet beide zonder problemen op, zou me ook niet verbazen als ze eerst de brokjes at  :biggrin2:

Re: Wat als de hond mag kiezen? Vers vs brokjes

Geplaatst: di 05 aug 2014, 13:08
door Corine1981
Ik vind het zo mooi dat ze ook ff ruikt wat er in de andere bak zit, en toch weer vers kiest.
De brokjes heeft ze ook op (vreetzakje) en daarna drie keer haar vers bak uitgelikt :)

Re: Wat als de hond mag kiezen? Vers vs brokjes

Geplaatst: di 05 aug 2014, 13:12
door dinky89
Hier zelfs een poes in huis die kiest voor vers wanneer je een bak vers (kvv) en brokken (visan optima) naast elkaar zet  ;D

Re: Wat als de hond mag kiezen? Vers vs brokjes

Geplaatst: di 05 aug 2014, 13:26
door Juul
In de zeldzame gevallen dat Falco ook wat brok krijgt, (ik heb nog een zakje tast of the wild die ik voor Epke op vakantie geprobeerd heb) eet ie eerst het vlees, dan pas de brokjes. Brokjes zijn lastiger eten  ::).

Re: Wat als de hond mag kiezen? Vers vs brokjes

Geplaatst: di 05 aug 2014, 15:08
door Martine-Tom
Tom eet brokjes wel maar komt daarna vragen waar het echte eten blijft  ::)
Freud heeft al 2 dagen nagenoeg niet gegeten en uit pure wanhoop een bak brokken neergezet, die kennen ze wel als snoepjes maar dat diezelfde snoepjes in een bak zaten..dat snapte meneer niet, pas toenik ze op het kleed neerlegde snapte hij dat het eetbaar was  ::)

Re: Wat als de hond mag kiezen? Vers vs brokjes

Geplaatst: di 05 aug 2014, 16:10
door Vivianneb
Hier hebben ze nog nooit brok gegeten, dus het zou me niet verbazen als ze dat als eerste op zouden eten als ze mochten kiezen.. onder het mom: "dat krijgen we nooit!"

Re: Wat als de hond mag kiezen? Vers vs brokjes

Geplaatst: di 05 aug 2014, 18:38
door miik
Hier vreten ze alles  ;D
Ohnee...Vivi krijgt een grote portie, en als je die alleen brok geeft, dan krijgt ze dat niet weg. Was in Estland toen wel even een probleem- er moest toen een glijmiddel doorheen zoals ei of yoghurt.

Ik heb een logee hond en dat is een extreem moeilijke eter..... Thuis staat de hele dag een bak brokken en eet ze met moeite.
Hier heb ik dat gelijk om gegooid. Net als de rest 1x per dag, en een klein handje gemalen vlees door haar brokken. Ik mag haar van het baasje niet helemaal op vlees zetten. En zowaar stond mevrouw vandaag te springen toen er voer werd uitgedeeld, ging de bak in 1x leeg en werd de bak daarna zelfs nog schoon gelikt !!! Als je het mij vraagt zou Tess gewoon een goede eter zijn als ze vlees mocht eten.....
Of zou het komen omdat ze weet dat als ze haar bak niet leeg eet, de afwas ploeg langs komt, haar bak leeg is en ze met een lege maag naar bed moet- zoals de eerste dag gebeurde ?  ;)

Re: Wat als de hond mag kiezen? Vers vs brokjes

Geplaatst: di 05 aug 2014, 20:18
door smulpaap
Hier is het aanvallu op het vlees  :D
Als dat op is dan zou de bak met brokken een ferme kopstoot krijgen

Re: Wat als de hond mag kiezen? Vers vs brokjes

Geplaatst: do 07 aug 2014, 23:12
door momonique
Geweldig  :) eerst gaan voor het lekkerste en dan toch maar even knabbelen aan de brokjes  ;)

Re: Wat als de hond mag kiezen? Vers vs brokjes

Geplaatst: vr 08 aug 2014, 13:03
door Irish
Ik heb een keer voor mijn school toendertijd verschillende nierdieten met elkaar vergeleken, 3 merken brok en ik was eigenwas, ook een nierdiet vers (Bandit). Voor katten. Ook smakelijkheids test gedaan. Nou kregen die katten toendertijd al vers, maar 1 is een veel vraat, dus ik was benieuwd.. 4 bakjes op een rij zodatie kon kiezen, hij koos voor het vers, ging vervolgens wat brokjes eten, maar kwam toch weer terug op het vers  :biggrin2:

Re: Wat als de hond mag kiezen? Vers vs brokjes

Geplaatst: wo 13 aug 2014, 19:53
door Turrie
Haha, ..
Ik had laatst een brokken-hond te logeren, .. Wist gelijk weer welke nadelen brokken hebben.. :-)