Pagina 1 van 13
Start to run
Geplaatst: wo 24 apr 2013, 09:57
door WillyP
Het is een feit, ik zei steeds dat het niks voor mij was: hardlopen. Maar ik ben vandaag begonnen met het programma Start to run. En het ging echt goed, ik hield het goed vol.
De fysio heeft al vaker gezegd dat hardlopen goed voor me was, voor mijn rug te versterken, maar ik heb het tot vandaag afgehouden. Maar ik ben nu van plan om het toch echt te gaan doen. Goed voor mijn rug en goed voor mijn conditie en goed voor mijn gewicht. Ik ga er voor!
En de hondjes gaan uiteraard mee.
Wie doet er nog meer mee?
Re: Start to run
Geplaatst: wo 24 apr 2013, 10:40
door Bowdi
Ik ben anderhalf jaar geleden met start to run begonnen.
Eind maart heb ik mijn eerste halve marathon gelopen. Voor mij een groot succes dus.
Heel veel succes ermee!

Re: Start to run
Geplaatst: wo 24 apr 2013, 10:44
door Lida. S
Wat houdt dat in?
Re: Start to run
Geplaatst: wo 24 apr 2013, 10:48
door Nadia
Ik ben er vorig jaar ook mee begonnen! Ook hier ging het onwijs goed. Helaas door een enkelblessure rust moeten nemen. En ja.. Na die rust komt van uitstel afstel. Maar ik doe weer mee

Re: Start to run
Geplaatst: wo 24 apr 2013, 10:49
door -Annemarie-
Ik ben niet zo van het buiten hardlopen, doe start to run hier thuis op de crosstrainer.
Vorig jaar voor de vakantie fanatiek begonnen, daarna kwam de klad erin. Goed moment om weer te beginnen dus.

Re: Start to run
Geplaatst: wo 24 apr 2013, 10:56
door WillyP
Re: Start to run
Geplaatst: wo 24 apr 2013, 10:57
door -Annemarie-
Lida. S schreef:
Wat houdt dat in?
Je traint volgens een loopschema, wat langzaam opbouwt.
http://www.start-to-run.nl/loopschema/l ... kilometer/
Evy zegt wanneer je moet wandelen en wanneer je moet hardlopen. Hartstikke handig, lekker muziekje erbij en goed te doen.
Bron:
http://www.start-to-run.nl/
Re: Start to run
Geplaatst: wo 24 apr 2013, 10:58
door Nadia
Re: Start to run
Geplaatst: wo 24 apr 2013, 10:59
door -Annemarie-
WillyP schreef:
Ik zou het niks vinden om binnen nergens te komen en op één plaats te blijven. Ik geniet buiten dan meer van de omgeving, dat leidt ook een beetje af
Dat is zeker waar.

Maar ik loop al zo veel met de hond buiten, vind het dan wel fijn om even niet de deur uit te hoeven.
Succes met lopen!

Re: Start to run
Geplaatst: wo 24 apr 2013, 11:03
door -Annemarie-
Re: Start to run
Geplaatst: wo 24 apr 2013, 11:28
door WillyP
Ja Nadia je hebt helemaal gelijk met die foto

Re: Start to run
Geplaatst: wo 24 apr 2013, 11:32
door Els&Flow
Vorig jaar begonnen, helaas met skiën een flinke knieblessure opgelopen (met een flinke voorgeschiedenis met de betreffende knie) en nu ben ik een beetje angstig om weer te gaan hardlopen.
Re: Start to run
Geplaatst: wo 24 apr 2013, 11:44
door calimero_a
Re: Start to run
Geplaatst: wo 24 apr 2013, 11:48
door Nadia
Dat is idd heel belangrijk! En voor zulke blessures is een loopband dus ideaal. Dan kom je niet voor ondergrond verrassingen te staan.
Re: Start to run
Geplaatst: wo 24 apr 2013, 12:11
door claudiaB
Oh hardlopen is heerlijk om te doen en is verslavend!
Ik ben ook met Evie begonnen. Helaas heb ik sinds november een heupblessure dus nu kan ik niet (hard)lopen
