Pagina 1 van 1
hoeveel procent
Geplaatst: za 23 mei 2009, 13:34
door suzanne 1
Ik heb voor Tirza nu hele prooidiertjes, en dat gaat super. Behalve de prijs dan

haha. Ze eet per maand het dubbele van de hond. Al moet ik natuurlijk ook nog uitzoeken waar ik alles het goedkoopste kan krijgen. Maar zelf een menu'tje samenstellen is natuurlijk goedkoper.
Nou vroeg ik me af hoeveel procent ik voor haar moet aanhouden. Ik dacht 3 % maar weet dat niet zeker. Ze leeft binnenshuis waar ze het grootste gedeelte van slaapt. Ze is 11 jaar (snowshoe wordt gemiddeld 10 tot 14 jaar) Wat ze 's nachts doet weet ik niet maar ik heb het idee dat ze dan wel aan het spoken is en kattenkwaad uithalen

Ze weegt 2,75 kg (weet het, veel lichter dan de gemiddelde kat maar ze is echt niet te dun. Ze is gewoon erg klein) Ik wou van 3 kg uitgaan. Dus dan zou ze met 3% 90 gram per dag krijgen. Klinkt zo weinig.
Re: hoeveel procent
Geplaatst: za 23 mei 2009, 14:06
door Too
...gewoon 'ergens' beginnen,
3% is zo'n beetje gemiddeld.. zo rond de 100gr lijkt me een mooi startpunt en als ze toch erg afvalt hapje erbij..
mijn binnenbeesten [net 2 jr] eten idd ca 90gr/dag, en zijn daarmee de 'slechtst bedeelde' BP-katten

Re: hoeveel procent
Geplaatst: za 23 mei 2009, 16:07
door ibbi
ben het met Too eens, starten met ongeveer 3 % en kijken hoe 't gaat.
de één heeft wat meer nodig en de ander wat minder om mooi op gewicht te blijven.
Re: hoeveel procent
Geplaatst: za 23 mei 2009, 16:52
door flin
welkom,
oohooohhh, een Snowshoe?
die zie je niet veel! gaaf!
'k sluit me verder bij de voorgangers aan
Re: hoeveel procent
Geplaatst: za 23 mei 2009, 19:46
door Wilhelmien
geheel oftopic maarre.....Snowshoe? 8)
Ken ik haar? Van wie is ze familie? Ben niet nieuwsgierig hoor

Tijd voor foto's!
(ik fok snowies, heb nu een nestje prachtige babies lopen)
Re: hoeveel procent
Geplaatst: zo 24 mei 2009, 09:45
door Huskymeisje
Too schreef:
mijn binnenbeesten [net 2 jr] eten idd ca 90gr/dag, en zijn daarmee de 'slechtst bedeelde' BP-katten
mijn buitenbeestjes krijgen maar 10 gram per dag meer....
Re: hoeveel procent
Geplaatst: zo 24 mei 2009, 15:55
door koekje
sien zou ot opeten als ze maar 90 gram per dag zou krijgen. heb ik dan van die vreetschuren?
Re: hoeveel procent
Geplaatst: zo 24 mei 2009, 16:36
door Heloise
koekje schreef:
sien zou ot opeten als ze maar 90 gram per dag zou krijgen. heb ik dan van die vreetschuren?
Nee hoor.
Molly krijgt hier 125 gram per dag maar senna zit regelmatig aan de 150 gram. En die is dan ook nog eens bijna een half kilo lichter (5,1 en 4,7 kilo, vanmorgen nog gewogen). Beide echte binnenkatten trouwens.
Re: hoeveel procent
Geplaatst: zo 24 mei 2009, 19:16
door Huskymeisje
wanneer ik de mijne meer voer dan groeien ze dicht.
Re: hoeveel procent
Geplaatst: zo 24 mei 2009, 19:19
door Too
Re: hoeveel procent
Geplaatst: zo 24 mei 2009, 19:26
door koekje
sien is ook niet mager, maar ot is de slankheid zelve.
Re: hoeveel procent
Geplaatst: zo 24 mei 2009, 19:58
door Anthraciet
Bij mij eten ze gemiddeld 100-120 gram barf per dag, maar krijgen daarnaast ook nog blikvoer (ze willen gewoon niet helemaal over, de verwende rotzakken

).
Aan blik krijgen ze ook nog een 60-70 gram per kat....
Mijn katten varieren van vrij grote (maar niet zwaar gebouwde) Noorse boskatten tot superslank gebouwde htk-katten en ze zitten tussen 3 en 6 kg per stuk, maar qua hoeveelheden eten doen ze voor elkaar niet onder
