Pagina 1 van 1

melktandjes

Geplaatst: ma 16 apr 2007, 19:20
door cylke
Folle heeft nog een aantal melktandjes zitten, maar ook al zijn "volwassen"kiezen.

De dierenarts raadde zelf een goed bot met vlees aan 'zodat hij goed kan knagen'. Maar de kippenekken moest meneer niet hebben, ik ga vanavond een geiterib leggen, zodat hij kan knagen (als hij wil natuurlijk  :-\) en anders gaat het naar de hond  ;)

Hebben jullie nog andere tips??

Re: melktandjes

Geplaatst: ma 16 apr 2007, 22:04
door *Robin*
Ik heb bij Bailey zelf een handje geholpen om zijn tandje eruit te wippen... Bij hem zat het ook niet lekker zo'n dubbele hoektand... Als je merkt dat hij slechter gaat eten, dus ook stukjes vlees, dan zou ik weer naar de DA gaan om te kijken of hij niet een handje kan helpen om de losse kiesjes eruit te krijgen ;)

Re: melktandjes

Geplaatst: di 17 apr 2007, 08:10
door Loeka
cylke schreef: De dierenarts raadde zelf een goed bot met vlees aan 'zodat hij goed kan knagen'.
Nou ja het moet toch niet gekker worden! ;) ;D Die da's van tegenwoordig raden zomaar geen brokken aan ???

Re: melktandjes

Geplaatst: di 17 apr 2007, 12:01
door Mevroi Kruim
Loeka schreef: Nou ja het moet toch niet gekker worden! ;) ;D Die da's van tegenwoordig raden zomaar geen brokken aan ???

;D ;D ;D ;D ;D