Pagina 1 van 1
lamsbout
Geplaatst: ma 10 jan 2005, 16:21
door Cat
Even een vraagje...
Mijn honden krijgen elke dag Carnibest.
Nu heb ik een groot stuk lamsbout, waar we zelf uiteraard bijna alle vlees van hebben gesneden. Nu is er nog een groot bot over met redelijk wat rauw vlees en vet wat eraan hangt en wat ik niet meer weg kan snijden.
Is het verantwoord om dit bot aan mijn honden te geven?
Groetjes Cat
Re:lamsbout
Geplaatst: ma 10 jan 2005, 16:27
door Lizzy
Is bout niet een deel van de poot? Want dat is dragend bot en dus behoorlijk hard. Hard bot heeft weinig tandreinigend vermogen en kan zelfs tanden en kiezen beschadigen. Ik weet niet of jouw honden gewend zijn om bot te eten? Als ze het wel gewend zijn, dan zou je het kunnen geven en goed op kunnen letten hoe ze er mee om gaan. Als het te hard is zou ik het echt wegnemen.
Re:lamsbout
Geplaatst: ma 10 jan 2005, 16:37
door Cat
Ze knagen zo af en toe aan een rauw runderbot.
Ik probeer het wel even.
Groetjes Cat
Re:lamsbout
Geplaatst: ma 10 jan 2005, 16:38
door 202spots
Bout is de bovenste gedeelte(bil)van de poot,ik zou kijken of ze het beetje vlees en vet eraf kunnen kluiven,en dan zou ik de kale bot weg halen.
Lamspoten zijn erg hard.
Re:lamsbout
Geplaatst: ma 10 jan 2005, 16:38
door Lizzy
Hoe groot is het bot eigenlijk? (heb nog nooit een lamsbout gezien....)
Re:lamsbout
Geplaatst: ma 10 jan 2005, 16:45
door Cat
Dit stuk is toch zo'n 20 cm lang.
Op dit moment eet mijn reu ervan. Inderdaad knaagt hij niet, maar probeert het vlees en vet eraf te trekken. Dat is nog niet zo makkelijk!
Over 10 minuutjes geef ik het aan mijn andere hond. Eerlijk zullen we alles delen.....
groetjes Cat
Re:lamsbout
Geplaatst: ma 10 jan 2005, 16:47
door Cat
Cat schreef:
Dit stuk is toch zo'n 20 cm lang.
Met alle vlees enzo er nog aan.....ik kan nog niet zien hoe groot het bot werkelijk is.
groetjes Cat
Re:lamsbout
Geplaatst: ma 10 jan 2005, 16:48
door Marion
Lamsbouten zijn erg hard. Als ze het vlees eraf getrokken hebben zou ik het afnemen zodat ze niet op het bot gaan knagen

Re:lamsbout
Geplaatst: ma 10 jan 2005, 16:53
door 202spots
Dit is leg of lamb als hondenvoer
en dit voordat 't in de oven gaat voor mensenvoer

Re:lamsbout
Geplaatst: ma 10 jan 2005, 22:35
door Nelly
Ik zou ze het bot zelf niet laten eten, alleen het vlees laten afkluiven. O, enne lekker he, lamsboutje
