Pagina 1 van 1
geen parelhoen en fazant meer
Geplaatst: vr 19 okt 2007, 17:01
door Dian
Nu heeft Rakker een paar weken geleden voor het eerst parelhoen en fazant op en dat vrat hij met smaak. Maar nu de laatste keren blieft meneer het absoluut niet meer. Ik dwing er een klein stukje in en dan zie je de staart zakken en draait hij zich om. Ik heb het hem steeds 3 dagen voorgezet, maar vreet dus echt niet..... Denk je het goed te doen. Blijft er op dit moment alleen kip en eend over voor bot. Dat vreet hij met smaak op. Ik baal hier best wel van (ligt aardig wat parelhoen in de vriezer en ook nog een zak fazant). Ik vraag me nu dus af of het gewoon over is of dat hij het over een paar weken wel weer zou lusten????
Re: geen parelhoen en fazant meer
Geplaatst: vr 19 okt 2007, 17:10
door me and my boys
zou het inderdaad over een paar weken weer eens aanbieden.
komt hier nm ook voor en als ik het dan later geef eten ze het weer wel.
groetjes ellen
Re: geen parelhoen en fazant meer
Geplaatst: vr 19 okt 2007, 17:26
door tiny
Hier wordt parelhoen niet gegeten, fazant weet ik niet. Maar de echte wildsmaak prefereren ze hier zeker niet.

Re: geen parelhoen en fazant meer
Geplaatst: vr 19 okt 2007, 20:51
door henneke
Storm heeft geloof ik net zijn periode ik blief geen geit weer achter zich liggen , gewoon over een poosje weer aanbiedenÂ

Re: geen parelhoen en fazant meer
Geplaatst: vr 19 okt 2007, 21:48
door Borke
Borke at nooit konijn, meermalen geprobeerd.
Sofi lust echter wel konijn, dus heb ik het voor haar gekocht: karkassen met kop er aan. De koppen at Borke met lange tanden, karkassen liet hij liggen.
Nu heb ik, weer van Herby, konijnenkoppen gekocht en daar is Borke gek op en dat zijn vast dezelfde soort konijnen...
Wat ik zou proberen is over een paar weken weer geven, maar dan zou ik er iets mee doen:
In kleinere stukken aanbieden en zorgen dat het echt helemaal goed op kamertemperatuur is.
Re: geen parelhoen en fazant meer
Geplaatst: vr 19 okt 2007, 22:37
door Dian
Re: geen parelhoen en fazant meer
Geplaatst: vr 19 okt 2007, 22:58
door tiny

Maar hij is toch zeker wel lief??

Re: geen parelhoen en fazant meer
Geplaatst: za 20 okt 2007, 09:28
door Dian
Re: geen parelhoen en fazant meer
Geplaatst: za 20 okt 2007, 10:54
door Boefke
Bij mij heeft opnieuw aanbieden niet geholpen bij Boef. Tot Radja erbij kwam. Die vreet alles, en zij eet naast Boef en daardoor eet hij nu ook ineens weer alles.
Re: geen parelhoen en fazant meer
Geplaatst: za 20 okt 2007, 11:13
door Malamoods
Ikijok heeft het met konijn... Eerst at hij het zonder problemen, ineens mot hij het niet meer... Of met hele lange tanden... Ik schrap het even een tijdje van het menu en over een paar weekjes geef ik het opnieuw... Maar, Ikijok lust verder praktisch alles. Ik kan me voorstellen dat je met maar twee botsoorten niet echt blij wordt.... Succes!
Rachel.