Pagina 1 van 1

Kooikerhondjes

Geplaatst: di 10 okt 2006, 14:29
door tiny
::)Heeft er iemand kooikertjes. Ik wil graag weten wat en hoeveel voer zij krijgen. Een kleine richtlijn voor mij. Ja, je moet naar je hond kijken, doe ik ook. Maar twee weten meer dan een. ;)

Re: Kooikerhondjes

Geplaatst: di 10 okt 2006, 17:06
door Joshii
Ik geloof dat Lupa 2 kooikers heeft. Maar wát en hoeveel ze eten is toch per hond verschillend, en niet rasgebonden?

Re: Kooikerhondjes

Geplaatst: di 10 okt 2006, 21:15
door Saskia C.
Ik heb ook twee kooikertjes. Ze krijgen hier een aantal dagen KVV en een paar dagen BARF. De KVV dagen zijn afgepast, maar op de BARF dagen kijk ik niet zo heel erg nauw, want ik heb twee kleine kooikers en die zouden niet zoveel moeten hebben, maar dat is lastig met BARF, zeker met botten. Dus die dagen krijgen ze vaak toch wel het dubbele van wat ze normaal krijgen aan KVV.

Re: Kooikerhondjes

Geplaatst: di 10 okt 2006, 22:43
door tiny
:) hoi Saskia, leuke beessies he, die kooikers. Die van mij krijgen 's ochtends 1 ons kvv, (de pup 's middags ook nog) en 's avonds een ons rauw. Maar ja, net wat jij zegt, een ons kipkluifjes is niet zo veel. Misschien is het inderdaag een idee om barfdagen in te lassen en dan maar wat meer te geven. Anders valt er zo weinig te kluiven he..... :-[

Re: Kooikerhondjes

Geplaatst: wo 11 okt 2006, 19:34
door Saskia C.
Die van mij zijn zo actief dat ze dat extra op de BARF dagen er wel weer af rennen  ;). En het moet voor hun ook leuk zijn om wat te kluiven.

Re: Kooikerhondjes

Geplaatst: do 12 okt 2006, 09:25
door tiny
;) dank jullie wel voor deze richtlijn. Nu weet ik dat ik een beetje in de goede richting bezig ben. :D