vertaling

Hier kun je al je vragen en problemen kwijt met betrekking tot alternatieve geneeswijzen (homeopathie, acupunctuur, bach-bloesems, etc.)

Moderator: Lizzy

Omlaag
Barfplaats
Gesponsord bericht

vertaling

Berichtdoor Barfplaats

Gebruikersavatar
Netty
5-sterren
Berichten: 681
Lid geworden op: Zo 19 Okt 2003, 15:05
Locatie: Oegstgeest

vertaling

Berichtdoor Netty » Vr 08 Okt 2004, 10:35

kan iemand mij vertellen wat de engelse benaming is van Borage olie?
misschien is het gewoon hetzelfde, maar ik heb er ook dagen over gedaan om te ontdekken dat Evening Primrose, hetzelfde is als Teunisbloem olie :-[
Dory had ik al gevraagd om in geval van nood me te helpen, maar ik wil eigenlijk voordat ik vertrek alles in mijn boekje bij me hebben, voor als ik het direct nodig mocht hebben :-\
dus als er speciale kruiden zijn die belangrijk zijn, graag de vertaling, alvast bedankt :D
Gebruikersavatar
Binno
5-sterren
Berichten: 1476
Lid geworden op: Vr 23 Jul 2004, 14:27
Locatie: Antwerpen
Contact:

Re:vertaling

Berichtdoor Binno » Vr 08 Okt 2004, 14:20

Borage olie is gewoon Borage oil terwijl teunisbloem inderdaad Evening Primrose Oil is in het Engels. ;)
Hitam
5-sterren
Berichten: 5656
Lid geworden op: Ma 15 Sep 2003, 11:44
Locatie: Otterlo
Contact:

Re:vertaling

Berichtdoor Hitam » Vr 08 Okt 2004, 22:43

Welke kruiden wil je weten?
Gebruikersavatar
Netty
5-sterren
Berichten: 681
Lid geworden op: Zo 19 Okt 2003, 15:05
Locatie: Oegstgeest

Re:vertaling

Berichtdoor Netty » Vr 08 Okt 2004, 22:50

Hitam schreef: Welke kruiden wil je weten?

eigenlijk alles waar ik eventueel iets aan zou kunnen hebben :-[
ik denk aan iets tegen diaree, of zoiets als paardensla, dat geef ik haar wel eens door haar voer.
ik heb daar een vriend die erg goed is met chinese kruiden, hij heeft 8 jaar in China kruiden geneeskunde gestudeerd en die geeft ze ook aan mij als ik niet lekker ben, maar ik weet niet of hij het ook met honden kan ???.
Hitam
5-sterren
Berichten: 5656
Lid geworden op: Ma 15 Sep 2003, 11:44
Locatie: Otterlo
Contact:

Re:vertaling

Berichtdoor Hitam » Za 09 Okt 2004, 17:34

Chinese kruiden kun je ook voor honden gebruiken. Doe ik ook. Werkt precies hetzelfde, je moet alleen de symptomen interpreteren, maar dat is niet zo moeilijk.
Paardenbloem is Dandelion.
Gebruikersavatar
Paul_Barte
5-sterren
Berichten: 1725
Lid geworden op: Di 25 Mar 2003, 00:23
Locatie: Tiel

Re:vertaling

Berichtdoor Paul_Barte » Za 09 Okt 2004, 19:08

Netty,

De Engelse naam is Starfloweroil maar ben de naam Bernagieoil ook tegen gekomen evenals F GLA Forte.

Het grote verschil met Teunisbloemolie is het percentage GLA (gamma-linoleenzuur). Bij borageolie is dat ongeveer 22% bij Teunisbloemolie de helft.
202spots

Re:vertaling

Berichtdoor 202spots » Za 09 Okt 2004, 20:38

Kweet niet de hollandse naam,maar hier zijn nog 'n paar

Latijnse naam is Borago officinalis
Scientific Name: Borage
Other Names: Bee Bread, Bugloss, Common Borage, Common Bugloss, Ox's Tongue, Starflower
http://www.drugdigest.org/DD/DVH/HerbsW ... is,00.html
Gebruikersavatar
Netty
5-sterren
Berichten: 681
Lid geworden op: Zo 19 Okt 2003, 15:05
Locatie: Oegstgeest

Re:vertaling

Berichtdoor Netty » Zo 10 Okt 2004, 14:44

jullie zijn geweldig, alvast bedankt ;D :-* :-* :-*
Barfplaats
Gesponsord bericht

Re:vertaling

Berichtdoor Barfplaats


Terug naar “Alternatieve geneeswijzen”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Yahoo [Bot] en 4 gasten