Dierenplaatjes Freek (AH)

Hier kunnen jullie lekker kletsen. Dit board is dus niet bedoeld voor serieuze voedings/gezondheidsvragen!

Moderators: Lizzy, Charlie Angel, eelke

Barfplaats
Gesponsord bericht

Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor Barfplaats

Esthertjuh
4-sterren
Berichten: 313
Lid geworden op: Zo 08 Feb 2009, 14:18
Locatie: Eindhoven
Contact:

Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor Esthertjuh » Di 30 Jun 2015, 10:24

Is er hier iemand die de dierenplaatjes van de AH over heeft of wil ruilen? Wij hebben meer dan 100 dubbele plaatjes en zoeken nog de volgende:

3-32-33-38-41-
42-45-46-53-54-
56-60-62-64-67-
72-74-77-84-89-
90-94-95-100-102-
103-105-108-110-112-
113-119-128-132-134-
149-152-153-155-156-
158
Gebruikersavatar
Nicky en Pip
2-sterren
Berichten: 95
Lid geworden op: Do 02 Jan 2014, 21:44

Re: Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor Nicky en Pip » Di 30 Jun 2015, 11:48

* Kijkt in portemonnee *

Ik heb de nummers 32, 53, 56 en 77 voor je!  :biggrin2:
Ik kan ze in een envelope naar je toe sturen?

Voor andere zoekende heb ik nog:

4 - 6 - 20 - 24 - 31 - 34 - 81 - 85 - 133 - 146 - 147 - 151
Esthertjuh
4-sterren
Berichten: 313
Lid geworden op: Zo 08 Feb 2009, 14:18
Locatie: Eindhoven
Contact:

Re: Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor Esthertjuh » Di 30 Jun 2015, 12:22

Nicky en Pip schreef:* Kijkt in portemonnee *

Ik heb de nummers 32, 53, 56 en 77 voor je!  :biggrin2:
Ik kan ze in een envelope naar je toe sturen?

Voor andere zoekende heb ik nog:

4 - 6 - 20 - 24 - 31 - 34 - 81 - 85 - 133 - 146 - 147 - 151


Ja graag :D Ik PB je mijn adres even. Ik zal de postzegel vergoeden.
Gebruikersavatar
*Marga*
5-sterren
Berichten: 3233
Lid geworden op: Ma 04 Sep 2006, 07:48
Locatie: Zoetermeer

Re: Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor *Marga* » Di 30 Jun 2015, 14:13

Ik heb het aan mijn dochter gevraagd :)
Gebruikersavatar
*Marga*
5-sterren
Berichten: 3233
Lid geworden op: Ma 04 Sep 2006, 07:48
Locatie: Zoetermeer

Re: Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor *Marga* » Di 30 Jun 2015, 14:36

3--33-38-89-90-102-103-108-128-153-158..  heeft ze voor je

stuur even je adres per pb.. aub :)

41-119-62-156-95  krijg ik net zelf ....

dus weer aardig wat..
Laatst gewijzigd door *Marga* op Di 30 Jun 2015, 14:52, 1 keer totaal gewijzigd.
Gebruikersavatar
Aprilsnow
5-sterren
Berichten: 1143
Lid geworden op: Ma 16 Jun 2014, 09:49

Re: Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor Aprilsnow » Di 30 Jun 2015, 20:47

Mijn neefje moet er nog heel veel  :-\ mag ik ook voor hem vragen  :biggrin2:

Hij zoekt nog:
1 - 2 - 3 - 5 - 6 - 7
12 - 13 -14 - 18 - 19
20 - 22 - 23 - 24 - 27
31 - 32 - 35 - 36 - 38 -39
41 - 44 - 46 - 48
51 - 53 - 54 - 55 -57
62 - 63 - 65
70 - 72 - 74
80 - 82 - 83 - 86
91 - 94 - 95 - 96
102 - 106 - 107 - 108
112 - 118
121 - 122 - 129
131 - 132 - 136
140 - 141 - 147
150 - 151 - 153 - 156 - 158 - 160

Hij heeft ook nog dubbele dus ik zal even kijken wat hij heeft
Gebruikersavatar
Aprilsnow
5-sterren
Berichten: 1143
Lid geworden op: Ma 16 Jun 2014, 09:49

Re: Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor Aprilsnow » Di 30 Jun 2015, 20:56

Nicky en Pip schreef:* Kijkt in portemonnee *

Ik heb de nummers 32, 53, 56 en 77 voor je!  :biggrin2:
Ik kan ze in een envelope naar je toe sturen?

Voor andere zoekende heb ik nog:

4 - 6 - 20 - 24 - 31 - 34 - 81 - 85 - 133 - 146 - 147 - 151


Mag ik aub:
6, 20, 24, 31, 147 en 151  :D
Gebruikersavatar
Nicky en Pip
2-sterren
Berichten: 95
Lid geworden op: Do 02 Jan 2014, 21:44

Re: Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor Nicky en Pip » Di 30 Jun 2015, 21:08

Aprilsnow schreef:Mag ik aub:
6, 20, 24, 31, 147 en 151  :D

Ja hoor! Als je mij het adres kan geven via PB dan zal ik ze morgen op de post doen!
Gebruikersavatar
Nero
3-sterren
Berichten: 196
Lid geworden op: Di 19 Aug 2014, 11:45

Re: Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor Nero » Di 30 Jun 2015, 21:09

Wat grappig, ik zit net een advertentie op marktplaats te zetten voor de laatste plaatjes en er niet aan gedacht hier een oproep te plaatsen.

Bij deze:

Ik ben nog op zoek naar:
Australie 89

Dubbel:
India 1,2,4,5,6,7,8,9
Suriname 11,12,14,15,17,20,21,23,24,26,27,28,29,30
Israel 31,37,40
Costa Rica 42,43,44,45,49,52,55,57,58,59,60
Australie 61,63,65,66,69,70,71,72,73,75,76,77,78,79,80,83,85,86,88,90
Zambia 91,92,93,97,98,99
Zuid Afrika 104,106,109,111,113,114,115,116,117,119
Canada 121,123,124,125,126,127,128,130
Indonesie 131,135,136,137,138,139,140,143,144,145,146,147,148
Swziland 154,157,159
Laatst gewijzigd door Nero op Di 30 Jun 2015, 22:39, 1 keer totaal gewijzigd.
Esthertjuh
4-sterren
Berichten: 313
Lid geworden op: Zo 08 Feb 2009, 14:18
Locatie: Eindhoven
Contact:

Re: Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor Esthertjuh » Di 30 Jun 2015, 21:57

Aprilsnow schreef:Mijn neefje moet er nog heel veel  :-\ mag ik ook voor hem vragen  :biggrin2:

Hij zoekt nog:
1 - 2 - 3 - 5 - 6 - 7
12 - 13 -14 - 18 - 19
20 - 22 - 23 - 24 - 27
31 - 32 - 35 - 36 - 38 -39
41 - 44 - 46 - 48
51 - 53 - 54 - 55 -57
62 - 63 - 65
70 - 72 - 74
80 - 82 - 83 - 86
91 - 94 - 95 - 96
102 - 106 - 107 - 108
112 - 118
121 - 122 - 129
131 - 132 - 136
140 - 141 - 147
150 - 151 - 153 - 156 - 158 - 160

Hij heeft ook nog dubbele dus ik zal even kijken wat hij heeft


Ik ga morgen even voor je kijken :)
Esthertjuh
4-sterren
Berichten: 313
Lid geworden op: Zo 08 Feb 2009, 14:18
Locatie: Eindhoven
Contact:

Re: Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor Esthertjuh » Di 30 Jun 2015, 22:12

Als ik het goed heb zijn wij nu dan nog naar deze op zoek:

46-54-
60-64-84-100-105-110-112-
132-134
Gebruikersavatar
Aprilsnow
5-sterren
Berichten: 1143
Lid geworden op: Ma 16 Jun 2014, 09:49

Re: Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor Aprilsnow » Di 30 Jun 2015, 22:23

Nero schreef:Wat grappig, ik zit net een advertentie op marktplaats te zetten voor de laatste plaatjes en er niet aan gedacht hier een oproep te plaatsen.

Bij deze:

Ik ben nog op zoek naar:
Australie 89

Dubbel:
India 1,2,4,5,6,7,8,9 l
Suriname 11,12,14,15,17,20,21,23,24,26,27,28,29,30
Israel 31,35,36,37,38,39,40
Costa Rica 42,43,44,45,49,52,55,56,57,58,59,60
Australie 61,63,65,66,67,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,83,85,86,88,90
Zambia 91,92,93,94,96,97,98,99
Zuid Afrika 104,106,109,111,113,114,115,116,117,119
Canada 121,123,124,125,126,127,128,129,130
Indonesie 131,135,136,137,138,139,140,143,144,145,146,147,148,149
Swziland 152,154,155,157,158,159,160


Aan 89 kan ik je helaas niet helpen  :(

Maar als ik van jou zou mogen: 1, 2, 5, 7, 12, 14, 23, 27, 35, 36, 38, 39, 44, 55, 57, 63, 65, 70, 72, 74, 80, 83, 86, 91, 94, 96, 106, 121, 129, 131, 136, 140, 158 en 160.
Uiteraard vergoed ik de porto.
Gebruikersavatar
*Marga*
5-sterren
Berichten: 3233
Lid geworden op: Ma 04 Sep 2006, 07:48
Locatie: Zoetermeer

Re: Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor *Marga* » Di 30 Jun 2015, 22:25

46-84-110-134- heeft ze nog gevonden dus stuur ik erbij..
Gebruikersavatar
Aprilsnow
5-sterren
Berichten: 1143
Lid geworden op: Ma 16 Jun 2014, 09:49

Re: Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor Aprilsnow » Di 30 Jun 2015, 22:25

Esthertjuh schreef:Ik ga morgen even voor je kijken :)


Bedankt, als de plaatjes van Nero doorgaan zijn het heel veel minder. Pas mijn post aan zodra ik bevestiging heb  :D
Gebruikersavatar
*Marga*
5-sterren
Berichten: 3233
Lid geworden op: Ma 04 Sep 2006, 07:48
Locatie: Zoetermeer

Re: Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor *Marga* » Di 30 Jun 2015, 22:26

Dan kijk ik later weer voor jou.. :)
Barfplaats
Gesponsord bericht

Re: Dierenplaatjes Freek (AH)

Berichtdoor Barfplaats


Terug naar “Bar-plaats”

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: - pien -, Janneke, KarenH, Lizzy, rosmin en 8 gasten