0 leden en 2 gasten bekijken dit board.
Print

Auteur Topic: wormen  (gelezen 532 keer)

nikèdog2000

  • *****
  • Berichten: 1.466
  • Dit forum is het helemaal !
Re: wormen
« Reactie #15 Gepost op: 25 januari 2012 om 10:30:41 »
maak je niet ongerust tieneke
na die ene keer geen worm meer gezien

saluki

  • *****
  • Berichten: 586
  • Waliyya Ahamad Saluki's
    • welkom bij waliyya ahmad saluki
Re: wormen
« Reactie #16 Gepost op: 25 januari 2012 om 14:46:50 »
Oke, dank voor de raad.
Wat trouwens wel keuk is dat ze anti barf zijn en zeggen het volgende over het voeren en ontwormen van pups::::

Voor pups is het advies om standaard op 2, 4, 6 en 8 weken te behandelen, met vervolgens een maandelijkse behandeling totdat de pups 6 maanden oud zijn. Het zijn vooral de pups die de wormcyclus instand houden en de omgeving besmetten met eitjes en larfjes.
Honden en katten moeten commercieel voer krijgen, of voer dat voldoende is gekookt, om zo infectie door ongekookt vlees te voorkomen. Huisdieren mogen geen toegang krijgen tot dode knaagdieren, karkassen.

Mijn pups zijn ontwormt op de leeftijd van 8 1/2 week en 13 1/2 week en geen wormen gevonden bij de twee onderzoeken die ik heb laten doen. :)

Print
 



Barfplaats wordt gesponsord door