een vriendin van me zat even mee te lezen hier omdat ze zelf geen internet heeft,ze heeft wel interesse in het voeren van barf/versvlees aan haar katten,maar nu is het probleem dat ze erg weinig tijd heeft om zelf barf te maken en dat ze te weinig opslag ruimte heeft om iedere keer van ver af versvoer te halen.
nu wil zij graag weten of het een goed alternatief is om door de weeks een "goede" brok te voeren,en om dan in het weekend barf/vers te voeren.botten ed zijn hier in de omgeving overigens ook moeilijk te krijgen.nou hebben jullie het hier over hersenen en hart ed,en nou kwam zij op het idee om voor die 2 dagen pw hart van smuldier te geven (dit is hier wel goed te verkrijgen) en om dit dan aan te vullen met

(wie weet met wat?)...
dit wil ze dan om de darmen toch in optimale conditie te houden,en ik ben met haar eens:beter 2x pw vers,dan helemaal geen vers!
nu wil ze graag weten waar ze de pakjes hart (smuldier) mee aan moet vullen.wie kan haar helpen?