Nu is alles weer in ruste, maar ja das ook wel logisch want beide heren besloten gisteravond even in de prutsloot te duiken. Hoor het baasje van Tomby nog zeggen:" hij is bang voor water gaat nooit zwemmen alleen een beetje pootje baden verder echt niet." nou forget it, hij was drijfnat. Chasey zat onder de kroos , dus beide maar goed afgespoeld en morgen ga ik het weer proberen.

Chasey deed het met Frontline nooit, dan kwam die met staart tussen zijn poten aan lopen deed ik pipet in zijn nek , hij koekje en ging dan meteen in zijn mand liggen. Vandaar dat ik zoiets had van he, doe niet zo gek zeg.
Had zijn kop tussen mijn benen geklemt (niet zo slim als je losschietende knieschijven hebt maar goed) en dus kon dat niet in zijn ogen of meteen bij de neus komen, maar daarna natuurlijk wel.
Morgen weer een dag om te proberen, want je hoefde niet lang te wachten toch? Lizzy of wel?