logoBarfplaats.nl Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
September 08, 2010, 19:58:18
Startpagina Help Zoek Inloggen Registreren
Barfplaats.nl « »
0 geregistreerde leden en 1 gast bekijken dit topic.
Pagina's: [1] 2 3 4 Omlaag Print
Auteur Topic: foto plaatsen???  (gelezen 8649 keer)
toby en sammy
*
Berichten: 9

hallo ik wil mij even voorstellen


foto plaatsen???
« Gepost op: Mei 01, 2007, 14:31:40 »

Hallo
kan iemand mij uitleggen hoe ik foto,s van mijn hondjes hier krijg afgebeeld.heb alles al geprobeerd maar het lukt mij niet.
GR Henk
Gelogd

hoy mijn naam is Henk.
ik ben de trotse vader van 2 cavaliertjes,TOBY en SAMMY.
ik vind barfplaats een geweldige site,en in een week tijd heb ik al weer veel dierenvrienden leren kennen.
het is zo fijn dat iedereen elkaar zoveel mogelijk helpt met de probleempjes die we allemaal wel eens hebben GR
Nynke F
*****
Berichten: 3.699


Voor altijd......


Re: foto plaatsen???
« Antwoord #1 Gepost op: Mei 01, 2007, 15:19:30 »

Hoi Henk, leuk om je hier ook te ontmoeten !! Helaas kan ik ook zelf geen foto's toevoegen Embarrassed
Gelogd


Cavalier King Charles Spaniels Jeppe, (Gunnar, r.i.p. 28-12-09) en Pezzo
Gelukkige mensen hebben niet het beste; ze maken het beste van wat ze hebben...
nico
*
Berichten: 6



Re: foto plaatsen???
« Antwoord #2 Gepost op: Mei 01, 2007, 16:02:07 »

je moet de foto's eerst ergens op een website zien te krijgen,
je kunt bijv bij yahoo gratiis fotoalbums aanmaken en beheren
Gelogd


dalmaat, onbekende kruising, Haagse meid(ras-hagenees)
RupsenStorm
***
Berichten: 154



Re: foto plaatsen???
« Antwoord #3 Gepost op: Mei 01, 2007, 17:02:08 »

je moet eerst je foto's online zetten ergens (photobucket, yahoo, etc) daar kun je een foto uitkiezen  via een knop (daarmee kom je op je eigen hardeschijf). Je kiest de foto die je wilt en klikt op uploaden.
Als hij klaar is kies/copieer je het adres met [IMG]dan het adres van je foto[/ IMG] (zonder spatie tussen / en IMG).

dan ga je naar hier, en plakt het adres hier neer.
veel succes!
Gelogd

Groeten Bianca

Rups (Basset Artésien Normand ) en Storm (Weimaraner)
Cathelijn
*****
Berichten: 1.148


Re: foto plaatsen???
« Antwoord #4 Gepost op: Mei 01, 2007, 20:09:24 »

Stap 1: ga naar bijvoorbeeld www.photobucket.com en meld je aan.

Gelukt? Kom dan terug voor stap 2.
Gelogd


Jonas: Basset Artesien Normand / Floor: Bassethound
Mieke L.
*****
Berichten: 887


We zullen doorgaan telkens als we stil-staan


WWW
Re: foto plaatsen???
« Antwoord #5 Gepost op: Mei 01, 2007, 20:14:12 »

Nou Tinker en Henk, als je bijv. op een foto van je hondjes op de cavalierpage gaat staan, dan druk je met de rechter knop van je muis. Dan kies je voor de optie eigenschappen. Dan zie je een schermpje waar het adres staat (url)
bijv. voor  Thirza is dit: http://www.cavalierpage.com/fotohoek/foto/thumb3462.jpg
nu plaats je [ img] voor dit adres en achter het adres plaats je[ /img] dit alles zonder spaties tussen de haakjes en het woordje img. Als het goed is moet je dan de foto kunnen zien.
Anders dan dit kan ik het niet uitleggen. Maar ik zie dat Catelijn het in stappen aan het uitleggen is.
« Laatste verandering: Mei 01, 2007, 20:22:20 door Mieke Linger » Gelogd


ik kiek naor boven naor de sterren en as ik nou 'n wens mog doen
dan wol ik graag 'n vallende sterre zien zoda'k nog 'n wens kan doen ...
henneke
*****
Berichten: 1.037

Dit forum is het helemaal !


Re: foto plaatsen???
« Antwoord #6 Gepost op: Mei 01, 2007, 21:15:58 »

Stap 1: ga naar bijvoorbeeld www.photobucket.com en meld je aan.

Gelukt? Kom dan terug voor stap 2.
whaaaa het lijkt wel of je met mij te maken hebt , zo heb ik graag dat mensen het aan mij uitleggen  Cheesy
Gelogd

Cathelijn
*****
Berichten: 1.148


Re: foto plaatsen???
« Antwoord #7 Gepost op: Mei 01, 2007, 21:20:04 »

whaaaa het lijkt wel of je met mij te maken hebt , zo heb ik graag dat mensen het aan mij uitleggen  Cheesy
Wink Goed he?
Gelogd


Jonas: Basset Artesien Normand / Floor: Bassethound
Borke
*****
Berichten: 3.581



WWW
Re: foto plaatsen???
« Antwoord #8 Gepost op: Mei 01, 2007, 21:54:13 »

Kijk hier eens voor een uitgebreide uitleg van Leo:

http://www.barfplaats.nl/forum/index.php/topic,11337.0.html
Gelogd


Borke de Stabijhoun reu en Sofi de Spaanse Schone + Maine Coon poezen Lola en Haley
Borke
*****
Berichten: 3.581



WWW
Re: foto plaatsen???
« Antwoord #9 Gepost op: Mei 01, 2007, 21:55:03 »

Kijk hier eens voor een uitgebreide uitleg van Leo:

http://www.barfplaats.nl/forum/index.php/topic,11337.0.html
Gelogd


Borke de Stabijhoun reu en Sofi de Spaanse Schone + Maine Coon poezen Lola en Haley
nico
*
Berichten: 6



Re: foto plaatsen???
« Antwoord #10 Gepost op: Mei 02, 2007, 09:47:47 »

whaaaa het lijkt wel of je met mij te maken hebt , zo heb ik graag dat mensen het aan mij uitleggen  Cheesy

nou, let dan goed op dan hoef ik het niet meer te doen please
Gelogd


dalmaat, onbekende kruising, Haagse meid(ras-hagenees)
henneke
*****
Berichten: 1.037

Dit forum is het helemaal !


Re: foto plaatsen???
« Antwoord #11 Gepost op: Mei 02, 2007, 10:30:14 »

nou, let dan goed op dan hoef ik het niet meer te doen please
rotzakje  Grin
Gelogd

macgirlie
****
Berichten: 377


Geniet van het leven, het duurt maar even


WWW
Re: foto plaatsen???
« Antwoord #12 Gepost op: Mei 02, 2007, 16:33:02 »

Met alle respect voor Leo,maar ondanks zijn uitgebreide beschrijving kwam ik er toch niet uit,en blijkbaar(of ik kan beter zeggen;gelukkig)ben ik toch niet de enigste.Maar eerlijk is eerlijk om zoiets op schrift uit te leggen aan een computer-analfabeet als ik valt ook echt niet mee! Wink Grin
Ik ga eens even mijn best doen om het uit te leggen.

Het WWW of WorldWideWeb is een grote hoop aan elkaar gekoppelde computers die via allerlei ingewikkelde kabels en software-programma's met elkaar kunnen communiceren. Zodra jij een abonnement op het Internet neemt, wordt je opgenomen in dit communicatie-netwerk. Hierdoor kun je internet sites als Barfplaats.nl of nu.nl lezen en daarin ook boodschappen achterlaten. Dit kan echter alleen maar omdat Leo en Lizzy besloten hebben dat jij (en vele anderen) dit ook mogen. Daarvoor hebben ze een speciale partij ingehuurd die er voor zorgt dat dit alles hier zichtbaar is. Meestal is dit dus niet hun eigen computer maar de computer van een zgn. "hoster".

Ook al heb jij zelf een Internet aansluiting dan wil dat nog niet zeggen dat iedereen zomaar op jouw computer kan kijken! Met uitzondering van hackers, die kunnen wel inbreken op jouw computer... dus een goede beveiliging is essentieel.

Als je nu een foto wilt plaatsen op dit forum dan is de eerste vereiste dat je die foto op een openbare computer zet. Hiervoor zijn sites als Photobucket en MijnAlbum etc. in het leven geroepen.

Wat gebeurt er dan:

1. Je meldt je (veelal gratis) aan bij zo'n soort site.

2. Je krijgt dan een gebruikersnaam en wachtwoord toegewezen

3. Vanuit hun website kun je foto's uploaden. Dit betekent niets meer en minder dan dat je een foto die alleen op je eigen PC staat kopieert naar de computer van de site (dus Photobucket of zo)

4. Hierdoor wordt je foto voor heel de wereld zichtbaar, maar alleen als ze weten wat het precieze website adres is.

5. Dit website adres is belangrijk als je je foto's wilt delen met andere en bestaat uit: (voorbeeld!)
http://www.wereldpootjes.nl/banner_final.jpg. Waarbij http://www.wereldpootjes.nl aangeeft dat dit het adres is van de computer die openbaar is en "banner_final.jpg" aangeeft onder welke naam ik de foto gekopieerd heb naar deze openbare computer.

6. Als ik nu deze foto aan jullie wil laten zien dan type ik in op het forum {img}http://www.wereldpootjes.nl/banner_final.jpg{/img} De {} zijn  alleen maar om te laten zien wat ik heb ingetypt, die moet je dus vervangen door de vierkante haken []  als je een foto wilt laten zien en dan is dit het resultaat:




7. Het is dus belangrijk dat je je foto kopieert naar een openbare internetsite. Ook al zie je in een forum zelf wel de foto dan kunnen de anderen een kruisje zien. Dat betekent dat het adres waarnaar je verwijst een verwijzing is naar de foto op je eigen computer en niet naar het adres op een openbare computer. De anderen zien dan vaak een adres als C://file/mijnfoto's/foto1.jpg waarbij C:// dan naar jouw eigen harde schijf verwijst en dus niet zichtbaar is voor de rest.

Een juist geplaatste foto begint altijd met http://xxxxx.com/mijnfoto's/foto1.jpg waarbij je natuurlijk alles moet vervangen door de naam van de site waarop je foto's staan dus bijv.

http://www.photobucket.com/userastrid/foto_van_pietje.jpg
http://www.mijnalbum.nl/astrid_04/foto_van_jantje.jpg
« Laatste verandering: Mei 02, 2007, 16:36:30 door macgirlie » Gelogd


Ik doe mee aan Meatless Monday; www.meatlessmonday.eu
Cathelijn
*****
Berichten: 1.148


Re: foto plaatsen???
« Antwoord #13 Gepost op: Mei 02, 2007, 19:20:46 »

@Mc.Girlie zo ver was ik dus al,maar evengoed bedankt dat je de moeite hebt genomen om alles uit te leggen Kiss Kiss Maar hoe maak ik nou zo'n aparte handtekening?Is dit met een speciaal programma oid?Ik heb mijn foto's dus neergeplaatst bij MijnAlbum.
Goed dat het gelukt is!
Ja om ze te bewerken heb je een apart programma nodig. Ik heb bijvoorbeeld Paint shop Pro, maar er zijn ook andere mogelijkheden.
Gelogd


Jonas: Basset Artesien Normand / Floor: Bassethound
webmaster
Administrator
*****
Berichten: 3


Re: foto plaatsen???
« Antwoord #14 Gepost op: Mei 02, 2007, 22:21:51 »

Gelogd
Pagina's: [1] 2 3 4 Omhoog Print 
Ga naar:  



Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
Barfplaats. nl | Alle rechten voorbehouden.
Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Pagina opgebouwd in 0.096 seconden met 18 queries.